Koke dushi me filtra karboni | Bli Online

900 L

Ka stok

 • Instalohet shume shpejt
 • Filtrat eliminojne lendet inorganike te tretura ne uje, shton oksigjenin ne uje, rrjedhshmerine, nivelin e pH etj
 • E perbere prej celikut kunder ndryshkjes dhe materiale te plastikes ABS.
 • Shume rezistente dhe praktike
 • Koka arrin te rrotullohet ne cilindo drejtim

 

KODI: L-01910 Kategori: ,

KOKE DUSHI ME MINERALE

Koke Dushi me filtra karboni-Produkt Online

Koke Dushi me filtra karboni per nje dush te mire , te qete dhe shume te paster. Koka e dushit me filtra eshte shume e lehte per t’u instaluar. Ajo nuk ka nevoje per kabull qe te instalohet, por mjafton qe ta zevendesoni me koken e dushit te vjeter. Filtrat e bejne te mundur eliminimin e lendeve inorganike te tretura ne uje, bakteret, metalet e renda, klorin e mbetur dhe shton shume oksigjenin ne uje, rrjedhshmerine, nivelin e pH etj. Pra shkurt, filtrat qe perbejne kete koke dushi parandalojne demtimin e lekures qe na ndodh shpesh me kokat e dushit te zakonshme. Koka e dushit eshte e perbere prej celikut kunder ndryshkjes dhe materiale te plastikes ABS. Koka e dushit me filtra karboni eshte shume rezistente dhe afatgjate. Presionin e ujit keni mundesi ta rregulloni si te deshironi duke manovruar dushin, por jo vetem koka arrin te rrotullohet ne cilindo drejtim qe deshironi.

Koke dushi me filtra per nje dush me uje sa me te paster

 • Instalohet shume shpejt duke zevendesuar koken e dushit te vjeterKoke Dushi me gurëza filtrimi - filtrues uji masa L - Shopping TV
 • Filtrat eliminojne lendet inorganike te tretura ne uje, shton oksigjenin ne uje, rrjedhshmerine, nivelin e pH etj
 • E perbere prej celikut kunder ndryshkjes dhe materiale te plastikes ABS.
 • Shume rezistente dhe afatgjate
 • Presionin e ujit keni mundesi ta rregulloni si te deshironi
 • Koka arrin te rrotullohet ne cilindo drejtim

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Koke Dushi

Ngjyra

Be the first to review “Koke dushi me filtra karboni | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Koke dushi me filtra karboni | Bli Online