Kids Smart GPS Watch GM8 | Ne Shitje Online

2,990 L4,990 L (-40%)

S’ka stok

Vendosni gamën e aktivitetit të fëmijës kur fëmija largohet nga limiti qe ju keni vendosur, telefoni celular i prindërve do të marrë një alarm të menjëhershëm. Shmangia e humbjeve parandalon hyrjen në zona të rrezikshme.

KIDS SMART GPS WATCH GM8

Kids Smart Phone GPS Watch GM8

Dizajni ultra i hollë 14.1 mm
Po aq e hollë sa disa flete te holla, ngjyrat e të gjithë pajisjes janë të mrekullueshme dhe të pasura me cilësi që gjithmonë i bejne fëmijët te ndihen superior. Jo vetem nje aksesor por dhe nje chip sigurie per ti mbajtur gjithmone nen kontroll.

Multifunksionale
Thirrje e qartë dhe e qëndrueshme në ambiente të zhurmshme, ekran i pozicionimit të saktë në kohë reale, bateri me performancë të lartë, kohë më e gjatë gatishmërie, trup i hollë, rezistent ndaj të ftohtit. Mund te ruani kontaktet tuaja ne te.

Mund te bashkebisedoni me femijet tuaj me Voice Message, ore regjistron mesazhint uaj zanor per 15 sekonda. Per rastet emergjent ju mund te listoni deri ne tre kontakte si kontaktet kryesore per t’u telefonuar ne rast te situatave te pakendshme qe mund te gjendeni.

Kids Smart Phone Watch GM8

Biseda zanore e bën komunikimin më të rehatshëm.
Funksionim i thjeshtë dhe zë më i qartë. Bisedë e thjeshtë në grup, mbështetje për biseda të shumta në grupe midis prinderve dhe femijeve por edhe miqve te tyre. Ju gjithmone do te jeni te mireinformuar rreth vendodhjes se tyre.

Qellimi eshte gjithmonë siguria e fëmijëve.
Vendosni gamën e aktivitetit të fëmijës kur fëmija largohet nga limiti qe ju keni vendosur, telefoni celular i prindërve do të marrë një alarm të menjëhershëm. Shmangia e humbjeve parandalon hyrjen në zona të rrezikshme.


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Kids Smart GPS Watch GM8 | Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kids smart watch gm8

Kids Smart GPS Watch GM8 | Ne Shitje Online

2,990 L4,990 L (-40%)