KFC-818B | Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler

9,900 L

Ka stok

 • Marka : Fuego.
 • Model : KFC-818B.
 • Ze nje hapesire deri ne 20-25 m.
 • Permasat: 44cmx37cmx81cm.
 • Fuqia 65W/2000W.
 • Tensioni 220-240V.
 • Frekuenca 50Hz.
 • Kapacitet 10 L.
KODI: KFC-818B Kategori: , ,

FTOHES AJRI FUEGO KFC-818B 

KoTani qe vera erdhi, temperaturat e larta jane disi te veshtira per t’u perballuar nese ne nuk marrim masat e duhura per kete dhe na vjen ne ndihme ky kondicioner me uje Fuego. Qe te kalojme nje vere te kendshme, te pa shqetesuar nga faktoret e jashtme por mbi te gjitha te fresket.

Ftohesi i ajrit Fuego KFC-818B eshte zgjedhja ideale per cdo ambient te qendrimit tuaj.

FUEGO AI COOLER – FTOHESI I AJRIT

Ky produkt e realizon ftohjen e tij fale kristaleve te akullit dhe teknologjise se humidifikimit e cila ndryshe do te thote qe temperaturat e ventilatorit te ajrit mund te ulin apo rrisin lageshtine e ambientit pa e thare ajrin e ambientit. Kjo edhe fale depozitet me kapacitet 10 L te tij.

Ftohesi ka tre nivele shpejtesie ku midis tyre ju keni mundesine te zgjidhni shpejtesine e nevojshme per ju dhe ambientitn ku ju po qendroni.

KONDICIONER ME UJE FUEGO | FRESKUESE ME AJER

Ze nje hapesire prej 20-25 m ne shtepine tuaj per shkak te permasave 44x37x81cm qe ai ka.

Pajisja eshte e perbere nga rrota te cilat ju ndihmojne dhe ju japin mundesi manovrimi te tij neper banesen tuaj apo zyren.

Temperatura minimale e ftohesit te Fuego-s eshte min 10 grade dhe maksimalja ne 37 grade. Temepraturen mund ta shihni edhe ngs miniekrani ne pjesen e siperme qe eshte dizejnuar posacerisht per tregimin e temperatures.

Fletet e ketij produkti me ane te te cilave realizon edhe procesin e tij jane shume te lehta per t ‘u pastruar.

Gjithashtu fale tyre ju keni mundesine qe te vendosni edhe ftohjen qe deshironi.

SPECIFIKAT 

 • Marka : Fuego.ftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne dyqan taxi
 • Model : KFC-818B.
 • Ze nje hapesire deri ne 20-25 m.
 • Permasat: 44cmx37cmx81cm.
 • Fuqia 65W/2000W.
 • Tensioni 220-240V.
 • Frekuenca 50Hz.
 • Kapacitet 10 L.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 13 kg
Ngjyra

Be the first to review “KFC-818B | Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne dyqan taxi kondicioner me uje

KFC-818B | Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler

WhatsApp chat