Kellef dysheku dopio dhe jastekesh me dizenjo

2,990 L

Ka stok

  • Kellefe te gatshem
  • Per dyshek dopio dhe dy jasteke
  • Dizenjo te ndryshme
  • Dimensionet: 90cmx200m
KODI: i237021162 Kategori: ,

KELLEF DYSHEKU DOPIO DHE JASTEKESH

Kellef dysheku dopio dhe dy jastekesh te gatshem me dizajn te thjeshte zarfi, elegant dhe te bukur.

Pelhura me cilesi te larte bere nga materiale te buta dhe te rehatshme, duke ju dhene nje gjume te rehatshem.

Bere nga fibra pambuku dhe poliester te cilesise se larte, pelhura eshte e bute dhe miqesore me lekuren perfekte per tu perdorur gjithashtu nga personat te prirur ndaj alergjive dhe astmes.

Madhesia perfekte per krevat dopio dhe permasat e rregullta te nje jasteku. Shtrim i plote elastik per pershtatje te persosur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

kellefe dysheku online ne dyqan taxi

Kellef dysheku dopio dhe jastekesh me dizenjo