Kasetofon per makine Mp3 Player 1781 | Bli Online

1,690 L

Ka stok

 • Ekran LCD : 3,5 inch
 • Ndricimi: LED i kuq
 • Portat lidheses USB dhe karta SD.
 • Kapaciteti 16 GB.
 • Audio: MP3, WMA dhe ACC.
 • Portat hyrese AUX / USB / SD / MMC.
KODI: ECC-20070010 Kategori: ,

KASETOFON PER MAKINE MP3 PLAYER 1781

Nese deshironi qe qendrimi juaj ne makine mos te duket i merzitshem dhe ju te keni nje shoqerues shume te mire gjate vozitjes ne te clin te degjoni radio, muzike, te beni pafund telefonata ne ju sygjerojme Mp3 Player 1781.

Me te ju nuk do te ndiheni vetem ne makine edhe vozitija juaj do e jete me interesante.

MP3 PLAYER 1781 PER MAKINEN

Kasetofon per makine Mp3 Player 1781 i cili eshte perfekt per udhetimet e gjata qe beni me makine.

Kasetofoni ju lehteson edhe perdorimin e makines pasi me te mund te beni edhe telefonata pa rrezikur ne asnje moment drejtimin ne makine.

Ai eshte ideuar ma nje ekran LCD e tregon oren reale dhe lidhjen qe ju keni bere me kasetofonin.

Ekrani LCD eshte i perbere nga drite LED ne ngjyre te kuqe e cila nuk eshte e demshme per syt tuaj.

Ky kasetofon kontrollohet edhe drejtohet me ane te nje telekomande e cila ju thjeshton ne maksimum perdorimin e tij.

Me kete paisje ju mund te degjoni muzike pafund ehde te beni pafund telefonate ku do te shihni qe rodhimi i zerit do te jete ne nje super cilesi.

Ndryshe nga disqet qe mund te digjen apo qe kur makina eshte duke vozitur ne terrene te veshtira e nderpresin zerin apo e deformojne ate, ky kasetofon nuk e bene aspak nje gje te tille.

Kasetofoin pervec telekomades mundeni ta kontrolloni edhe me butonat qe ka ne struktren e tij.

Material prej te cilit eshte ndertuar produkti eshte ABS shume clesore edhe praktike.

Permasat e tij jane 17.8 x 5.0 x 12.5cm.

SPECIFIKAT

Modeli : MP3 Player 1781Mp3 Player Bluetooth kasetofon makine bli online dyqan taxi

 • Ekran LCD : 3,5 .
 • Ndricimi : LED i kuq
 • Tregon kohen reale ne ekran.
 • Portat lidheses USB dhe karta SD.
 • Kapaciteti 16 GB.
 • Audio: MP3, WMA dhe ACC.
 • Frekuenca e FM: 76.1MHz – 107.9MHz.
 • Fuqia: 12V.
 • Portat hyrese AUX / USB / SD / MMC.
 • Audio: MP3 / WMA / WAV.

Bli Online | Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon per makine Mp3 Player 1781 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mp3 Player Bluetooth kasetofon makine bli online dyqan taxi

Kasetofon per makine Mp3 Player 1781 | Bli Online

WhatsApp chat