Kapak Silikoni | Red Cherry | Food Cover

890 L

Gjendje

Kapak Silikoni te rrumbullaket per te mbuluar enet tuaja dhe te kujdesen per ruajtjen e fresekt te ushqimeve brenda tyre.
Rezistent ndaj temperaturave te uleta dhe te larta. Perfekte per ruajtjen e mbetjeve, perzierjeve etj.
KODI: kapak-silikoni-red-cherry Categories: ,

KAPAK SILIKONI | RED CHERRY

Kapak Silikoni | Red Cherry Food Cover

Kapaket prej Silikoni te rrumbullaket per te mbuluar enet tuaja dhe te kujdesen per ruajtjen e fresekt te ushqimeve brenda tyre.
Rezistent ndaj temperaturave te uleta dhe te larta. Perfekte per ruajtjen e mbetjeve, perzierjeve etj.

Nuk keni pse hidhni ne mbeturina tepricat ushqimore apo brumin e bere tepert. Mjafton ta vendosni ate ne nje ene dhe ta mbuloni me kapakun e silikonit dhe gjithcka do te ruhet ashtu si ju e keni vendosur.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kapak

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Red Cherry Food Cover Kapak silikoni per ushqimin

Kapak Silikoni | Red Cherry | Food Cover

WhatsApp chat