Kanatjere per dobesim | Kanatiere per meshkujt | Hot Shapers

1,200 L

Ka stok

  • E pershtatshme per perdorim te perditshem.
  • Rrit temperaturen e trupit per te sjell humbjen ne peshe.
  • Forcon sistemin imunitar.
  • Ju ndihmon ne pasjen per nje bel te holle dhe bark te sheshte.
  • Ngjyre e zeze.
KODI: 7709990033106 Kategori: , , ,

KANATJERE PER DOBESIM PER MESHKUJT

KANATIERE PER DOBESIM-HOT SHAPERS

Kanatierja “Men’s vest” eshte shume e pershtatshme per perdorim te perditshem. Ajo eshte e krijuar nga materiali Neotex i cili rrit temperaturen e trupit duke shkaktuar djersitje i cili sjell me pas edhe humbjen ne peshe.

body shaping sauna vest gym stervitje produkt online dyqan taxi

KANATIERE – HOT SHAPERS

Kjo kanatjere eshte ideale per t’u veshur kur shkoni ne palester, kur beni aktivitete sportive shetitje, vrap, ecje apo ushtrime te ndryshme fizike.

Ajo e kryen funksionimin e saj pavarsisht se cfare jeni duke bere.

Kanatjerja per dobesim per meshkujt eshte nje faktore shume i rendesishem i cili ju maksimizon rutinat e fitness-it duke ju dhuruar nje bark te holle dhe nje bel te ngushte.

Ajo permireson ndjeshem edhe sistemin tuaj imunitar, duke ju bere te ndiheni me te lehte ne levizje, me energjike dhe mire me veten tuaj.

Per te ruajtur cilesine e saj rekomandohet qe kantierja te lahet me dore.

Mund ta vishni ne cdo moment poshte rrobave tuaja dhe nuk shkakton bezdisje ne ecje apo marrjen fryme lirisht.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Kanatjere per dobesim | Kanatiere per meshkujt | Hot Shapers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

body shaping sauna vest gym stervitje produkt online dyqan taxi

Kanatjere per dobesim | Kanatiere per meshkujt | Hot Shapers