Kanatiere per femrat | Korse dobesimi | Hot Shapers

1,200 L

Ka stok

  • Mund te vishet ne cdo moment te dites pavarsisht se cili mund te jete aktiviteti juaj ditor.
  • Bene te mundur humbjen ne peshe dhe formimin e nje trupi te rregullt.
  • Rrit temperaturen e trupin dhe shkakton djersitjen deri ne tre here.
  • E perbere nga nje zinxhire per t’u fiksuar me teper me trupin tuaj.
  • Rekomandohet te lahet me dore.
  • Ngjyre e zeze.
KODI: 201097 Kategori: , , ,

KANATIERE DOBESIMI PER FEMRAT

KORSE DOBESIMI | HOT SHAPERS

Kanatierja per dobesim eshte ideaur per t’u veshur gjate stervitjes, sportit, ecjes, vrapimit, jogës, në shtëpi ose në ndonjë aktivitet fizik. Ai harmonizohet me të gjitha kostumet e trajnimit ose mund te vishet edhe nen rrobat e perditshme tuajat pa u dalluar nga te tjeret.

KORSE PER DOBESIM – WOMEN’S VEST

Ai eshte shume perfekte per t’u veshur nga femrat sidomos pas shtatzenise, periudha kur ju deshironi me se tepermi qe te hiqni me patjeter kilet e teperta qe keni marre gjate shtatezanise. Pra funksioni i tij i vetem eshte t’ju ndihmoje te bini ne peshe dhe ta beje trupin tuaj te marre format e bukura te meparshme.

Ndihmon në djegien e yndyrnes së barkut, duke zvogëluar barkun dhe belin e bene me te holle duke ju mundesuar qe te merrni nje siluete me te formesuar. Kete e realizon duke rritur temperaturen e trupit qe passjell djersitjen deri në tre herë gjate dites.

Dizajni i zinxhirit, e bene ate qe te jete me e fiksuar pas trupit tuaj pa e demtuar lekuren tuaj apo te kapet me rrobat duke ju shkaktuar ju bezdisje.

Vishni kete korse per te formuar trupin qe keni enderruar gjithmone.

SPECIFIKAThot shapers per dobesim bli online dyqantaxi

Mund te vishet ne cdo moment te dites pavarsisht se cili mund te jete aktiviteti juaj ditor.

Bene te mundur humbjen ne peshe dhe formimin e nje trupi te rregullt.

Rrit temperaturen e trupin dhe shkakton djersitjen deri ne tre here.

E perbere nga nje zinxhire per t’u fiksuar me teper me trupin tuaj.

Rekomandohet te lahet me dore.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te  ire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Kanatiere per femrat | Korse dobesimi | Hot Shapers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

latex femer kanatjere dobesim produkt bli online dyqan taxi

Kanatiere per femrat | Korse dobesimi | Hot Shapers