Kamera makine N7 | DVR me 3 Camera | Bli online

4,490 L6,800 L

 • Video te qarta
 • Regjistrimi i plote
 • Mikrofon
 • LCD screen
 • HD Kamera me Video Format : AVI
 • Bateria: e integruar (rreth 300-450 mAh)
 •  Suporton kartën 8GB 16 GB 64 GB

 

Pastro

KAMERA MAKINE DVR ME 3 CAMERA 

Kamera makine N7 | 3 Camera | Bli online ne Dyqan Taxi

Syri juaj i trete gjate udhetimeve me makine . Video e cilesise se lart gjithashtu dhe audio. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet lehte me makinen tuaj.

Siguria e makines suaj tani nuk do jete me nje problem . Me kete kamera N7 makina juaj do te jete e mbikqyrur gjate gjithe kohes dhe e sigurte. Kamera para , pas dhe brenda makines. Ruan privatesine tuaj. Kamera e cila arrin te regjistroje video te qarta duke ju ofruar me teper siguri.

REGJISTRUES DVR PER MAKINE ME EKRAN

Kamera per regjistrim ne Makine DyqanTaxiKamera Sigurie 504  | Karakteristikat

 • Video te qarta
 • Regjistrimi i plote
 • Mikrofon
 • LCD screen
 • HD Kamera me Video Format : AVI
 • Madhësia e ekranit: Ekran IPS 4.0 inç

 

 

 

 Rezolucioni i kamerës | Kamera makine
 • Kamera e përparme: 1920 * 1080  25FPS;
 • Kamera e brendshme : 3.0MP, 640 * 480  25FPS;
 • Kamera e pasme: 3.0MP, 640 * 480  25FPS
 Këndi i pamjes së kamerës:
 • Kamera makine e përparme: 170 gradë
 • Kamera e brendshme: 120 gradë;
 • Kamera e pasme: 140 gradë
 Gjuhët OSD:

Anglisht, Rusisht, Tajlandë dhe gjuhë të tjera.

● Bateria: e integruar (rreth 300-450 mAh)
● Kamera makine me 3 lente :  Regjistrimi përpara dhe brenda në të njëjtën kohë. Regjistrimi i lentes së përparme dhe te brendshme në të njëjtën kohë.
● Suporton kartën 8GB 16 GB 64 GB


Aksesore per makina ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

VARIANTI

VETEM KAMERA MAKINE N7, PLUS KARTE 8GB, PLUS KARTE 16GB, PLUS KARTE 64 GB

Be the first to review “Kamera makine N7 | DVR me 3 Camera | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera per makine n7 3 kamera camera dyqan taxi online porosi blerje

Kamera makine N7 | DVR me 3 Camera | Bli online

4,490 L6,800 L

Shto ne Shporte