Kamera makine N7 | 3 Camera | Bli online

4,490 L5,990 L (-25%)

S’ka stok

-Video te qarta
-Regjistrimi i plote
-Mikrofon
-LCD screen
-HD Kamera me Video Format : AVI

 

KODI: kamera-sigurie-n7-3-kamera Kategori: , Etiketime: , , ,

REGJISTRUES DVR PER MAKINE

Kamera per makine N7 | 3 Camera | Bli online ne Dyqan Taxi

Syri juaj i trete gjate udhetimeve me makine . Video e cilesise se lart gjithashtu dhe audio. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet lehte me makinen tuaj. Siguria e makines suaj tani nuk do jete me nje problem . Me kete kamera makine N7 makina juaj do te jete e mbikqyrur gjate gjithe kohes dhe e sigurte. Kamera para , pas dhe brenda makines. Ruan privatesine tuaj. Kamera e cila arrin te regjistroje video te qarta duke ju ofruar me teper siguri.

REGJISTRUES DVR PER MAKINE ME EKRAN

Kamera per regjistrim ne Makine DyqanTaxi

Kamera Sigurie  | Karakteristikat

-Video te qarta
-Regjistrimi i plote
-Mikrofon
-LCD screen
-HD Kamera me Video Format : AVI


Aksesore per makina ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

kamera per makine n7 3 kamera camera dyqan taxi online porosi blerje

Kamera makine N7 | 3 Camera | Bli online

4,490 L5,990 L (-25%)

WhatsApp chat