Kallo ne Kembe | Si te heqim Kallot | Ped Egg

1,190 L

Ka stok

-PedEgg Power largon kallot e kembes dhe lëkurën e thatë dhe të ngordhur.
-PedEgg Power është pa tel, i lehtë për t’u përdorur dhe ka një fikje automatike
-Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen.
-Vjen me një kokë larguese tërheqëse dhe kokë zbutëse

KODI: 6901100660382 Kategori: , Etiketime: , ,

CALLUS REMOVER | KALLO NE KEMBE

Si te heqim kallot ne kembe | Kallo Remover Ped Egg

Kujdesuni per këmbët tuaja me  Ped Egg. Kjo pajisje kompakte, pa kabllo gjithashtu është absolutisht mënyra më e shpejtë dhe e lehtë për të hequr ato pjese të shëmtuara, të vështira dhe irrituese. Heqesi i kallove Ped Egg zoteron precizion të inxhinierisë me Nano Abrasion, i cili rrotullohet deri në 2000 RPMs për të hequr shpejt kallot e kembeve dhe lëkurën e vdekur pa pasur nevojë për prerje apo mbushje.

PEDEGG | TË THJESHTA PËR T I PERDORUR

Dizajni pa teh fuqizon përdorimin e sigurt, me një funksionim të thjeshtë me ane te shtypjes se nje butoni. Mjeti bën punë të lehtë për të hequr edhe kallot e trasha; një kokë zbutëse e përfshirë mund të përdoret pas heqjes së kallove në këmbët e buta. Kjo pajisje elektrike pa kabllo kërkon për funksionim dy bateri AA.

Kallo ne kembe | Si te Heqim Kallot ? PED EGG

kallo ne kembe si te heqim kallot ped egg

Karakteristika 

-PedEgg Power largon kallot e kembes dhe lëkurën e thatë dhe të ngordhur.

SI HIQEN KALLOT NE KEMBE ME PED EGG ?

-Teknologjia e fuqishme e rrotullave nano-gërryese është plotësisht pa dhimbje dhe nuk përdor tehe të rrezikshme
-Mbartësi elektrik i PedEgg Power është pa tel, i lehtë për t’u përdorur dhe ka një fikje automatike të përshtatshme nëse po e perdorni teper.
-Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen.
-Vjen me një kokë larguese tërheqëse dhe kokë zbutëse

Këmbët tuaja do të duken disa vite më të reja dhe do të ndjehen të qetë si kembe te nje  fëmije.

PedEgg Power largon kallo ne kembe  dhe është plotësisht pa dhimbje dhe nuk përmban tehe të rrezikshme!Si te heqim kallot nga kembet gishtaSulmon dhe pastron lëkurën e thatë dhe të plasaritur, duke zbuluar lëkurën e lëmuar nën të.Mund edhe të fusni këmbën në

një legen dhe lëreni të zbutet lëkura dhe më shumë. | PËR KËMBË TË 

Duhet të bëni një dush apo larje të mirë të këmbëve për të zbutur sa më shumë ato. BARDHA PA KALLO |
Më pas merrni një peshqir ose vendosni kemben në një pecetë që të kryeni procesin e pastrimit të lëkurës së këmbëve.  Kryeni pastrimin e mirë në gishta dhe thëmbër. Është e përshtatshme për të gjitha moshat.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Kallo ne Kembe | Si te heqim Kallot | Ped Egg”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

si te heqim kallot ne kembe kallo ped egg

Kallo ne Kembe | Si te heqim Kallot | Ped Egg