Jorgan Dimri – Planica Warm Modern Beige Blanket

7,490 L

Ka stok

  • Jorgan teper i ngrohte
  • Material 100% leshi me mbulese pambuku
  • Rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë
  • Ngjyra : Bezhe
  • Permasat : 250 x 200 cm
KODI: 3830044283469 Kategori: , , ETIKETIMI:

JORGAN DIMRI – PLANIKA – 250 x 200 CM

Jorgan dimri Planica Warm Modern Beige Blanket eshte i perbere nga materiale 100 % lesh natyral me mbulese pambuku. Ky jorgan vjen me cilesi optimale per nje cmim shume ekonomik. Porosit tani ne Dyqan Taxi.

JORGAN PLANICA WARM MODERN BEIGE BLANKET | BLI ONLINE NE DYQAN TAXI 

Jorgan teper i ngrohte i cili do t ju perkedhel me rehati dhe ngrohtesi ne muajt me te ftohte te dimrit duke ju ndihmuar qe te beni nje gjume te qete, komod dhe te rehatshem.

Materiali 100 % lesh me mbushje pambuku regullon temperaturen e trupit dhe largon lageshtine gjate gjumit. Me nje dizajn modern dhe ngjyren bezhe ky jorgan mund te sherbeje shume mire edhe si nje dekor shume i kendshem per dhomen tuaj.

Carcafi ruan vellimin e tij.jorgan-dimri-planica-warm-modern-beige-blanket-dyqan-taxi

JORGAN ME MATERIALE NATYRORE

  • Jorgan teper i ngrohte i cili do t’ju përkëdhele me rehati dhe ngrohtësi në muajt më të ftohtë të dimrit
  • Material 100% leshi me mbulese pambuku e cila rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë gjatë gjumit
  • Ngjyra: Bezhe
  • Permasat : 250 x 200 cm
  • Kodi: VP0826

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Ngjyra

Be the first to review “Jorgan Dimri – Planica Warm Modern Beige Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Dimri - Planica Warm Modern Beige Blanket