Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro

2,190 L3,200 L (-32%)

Ka stok

Lodhje, dhimbje në qafë dhe shpinë, dhimbje në shtrat… Të gjitha këto mund të jenë simptoma të nje gjumi te keq. Për fat të mirë, tani ka një mënyrë për ta stërvitur trupin tuaj të flejë në pozicionin ideal për një pushim të ri gjatë natës.

KODI: 10301953 Kategori: , Etiketime: , ,

SIDE SLEEPER PRO | JASTEK ORTOPEDIK

Jastek Ortopedik per Qafen, udhetimi | Modele te ndryshme

Lodhje, dhimbje në qafë dhe shpinë, dhimbje në shtrat… Të gjitha këto mund të jenë simptoma të nje gjumi te keq. Për fat të mirë, tani ka një mënyrë për ta stërvitur trupin tuaj të flejë në pozicionin ideal për një pushim të ri gjatë natës.

jastek udhetimi per qafen ortopedik

Një gjumë i mirë i natës thjesht u bë më i lehtë me jastëkun Side Sleeper Pro.

Zhvilluar nga mjeku për të lehtësuar ngurtësinë e qafës. Ofron lehtësimin e palosjes së jashtme të veshit dhe sigurimin e një komoditeti dhe mbështetje shtesë.

Ndihmon për të promovuar rreshtimin e duhur të kokës, qafës dhe shpinës. Duke korrigjuar qëndrimin tuaj ndërsa flini. Zgjohuni te fresket dhe zbuloni ndryshimin me një gjumë të mirë të natës.

Side Sleeper Pro Jastëk është i formuar në mënyrë unike për të mbështetur kokën, qafën, shpinën dhe nofullën.
Gjithashtu mudeson shtrirjen e duhur dhe pozicionimin e pershtatshem per to. Në fakt, jastëku Side Sleeper Pro është jastek udhetimi i vetëm që ka një të ndërtuar në “Ear Well”.
Për të lehtësuar palosjen e veshit të jashtëm. Gjithashtu do t’ju ndihmojë të merrni një gjumë të natës më qetësues. Jepni muskujt dhe kockat tuaja një shans për t’u çlodhur në mënyrën e nevojshme vetem me Jastëkun Side Sleeper Pro. Ndryshe Nga modele per jastek te tjere te cilet nuk e relaziojne funskionin si duhet.

Jastek per qafen | Udhetimi do te jete perfekt

Dizajni i vrimës së veshit – Dizajni unik i vrimës së veshit ne kete jastek e bën anën e gjumit të ëndërrojë mirë. Do të zgjoheni duke u mbushur plotësisht. Dhe të gatshëm për të marrë ditën pa shtypur veshin gjatë natës.

jastek udhetimi ortopedik per qafen

Mbushje e butë por e fortë poliesteri – Jastëkët tanë konturues përmbajnë një mbushje të fortë, hipoallergjike, poliester. Bërthama e fortë dhe shkumë nuk do të tundë ose përfshijë kokën ndërsa fle. Duke lejuar një natë qetësuese pa mundje të vazhdueshme me jastëkun tuaj në kërkim të anës së ftohtë ose mbështetës të jastëkut.

JASTËK ORTOPEDIK PËR POZICIONE TË NDRYSHME

Jasteku ortopedik per fjetje ne poziconin anash i cili ju jep më shumë liri personave që flenë anash. Mund të përdoret me të gjithë llojet e dyshekëve. Eshtë e nevojshme dhe për problemet me qafën të cilat nuk ju lejnë të flini lirshëm. Janë të nevojshëm dhe duhet të përdoren nga të gjithë.

Forma U për lehtësimin e dhimbjes – Dizajni i konturit në formë U mbështet në një mënyrë të përkryer kokën, qafën, shpatullën dhe shpinën. E cila mund të rregullojë dhe korrigjojë pozicionin tuaj të gjumit në mënyrë që dhimbja e shpatullave dhe shpinës të lehtësohet.
Është e vërtetuar që ju mund të keni një ndryshim shumë të madh në shplodhjen e trupit tuaj falë jastëkut ortopedik Side Sleeper.

Projektuar për udhëtimJastek Ortopedik është i përsosur për biznes apo udhëtime personale. Dhe është mjaft i vogël për t’u përdorur lehtë në makina ose në aeroplan. Udhëtoni me jastëk në valixhen tuaj për netë qetësuese në hotele ose shtëpi të miqve tuaj.

Dhurata më e mirë për miqtë që duan të udhëtojnë – Nëse doni të dhuroni diçka për një udhëtar të shpeshtë, atëherë nuk ka mundësi më të mirë sesa një jastëk i fryrë nga qafa. Nuk ka nevojë gjithashtu të shqetësoheni për madhësinë. Sepse do të keni mundësi të rregulloni jastëkun e fryrjes së qafës sipas madhësisë tuaj.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek ortopedik per qafen udhetimi modele per jastek

Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro

2,190 L3,200 L (-32%)

Shto ne Shporte