iPhone Xs Max 512 GB ROM | 4GB RAM

133,000 L135,500 L

  • Procesori: Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
  • Memorja ROM: 512GB
  • Memorja RAM: 4GB
  • Dimensionet e Ekranit : 6.5 inch (1242 x 2688 Pixels)
  • Kamera: 12 +12MP
  • Selfie : 7MP
  • Versioni OS: iOS 12, deri ne iOS 12.3
E zezeGold
Pastro
KODI: iphonexsmaxblackgold512gb Kategori: , , Etiketime: , , ,

IPHONE XS MAX 512 GB

iPhone Xs Max Camera | Wallpaper | Best Price | Dyqan Taxi 

iPhone Xs Max Wallpaper & Camera | Epoka e re smartphone nga Apple

Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi. Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate . Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit. Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte.

iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme.

Fytyra është tashmë fjalëkalimi për të autorizuar aksesin në telefonin tuaj. Ky funksionalitet mundësohet nga kamera TrueDepth e cila krijon një kopje perfekte të fytyrës tuaj.

Nësë pasioni juaj është të bëni foto, iPhone XSMax është zgjedhja e duhur. Falë sensorëve të rinj më të mëdhenj prej 12MP dhe kamerës së re me OIS të dyfishtë, fotot tuaja do të kenë cilësi më të lartë, thellësi më të madhe të pikselit dhe aftësi zmadhuese deri në 10 herë.

iPhone XSMax është i pajisur me një bateri e cila zgjat deri në dy orë më shume sesa iPhone 7. Karta grafike me tre bërthama është përshpejtuar deri në 30%.

IPHONE XS MAX 512GB | Price

iPhone Xs max 512 gb Shqiperi Online Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 512GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone XsMax iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Gjendja

Ngjyra

,

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone Xs Max 512 GB ROM | 4GB RAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iPhone Xs Max i Perdorur dyqan taxi bli online iphone xs

iPhone Xs Max 512 GB ROM | 4GB RAM

133,000 L135,500 L

Shto ne Shporte