Xs Max iPhone 256 GB ROM | 4GB ROM

129,400 L133,000 L

  • Procesori: Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
  • Memorja ROM: 256GB
  • Memorja RAM: 4GB
  • Dimensionet e Ekranit : 6.5 inch (1242 x 2688 Pixels)
  • Kamera: 12 +12MP
  • Selfie : 7MP
  • Versioni OS: iOS 12, deri ne iOS 12.3
E zezeGold
Pastro
KODI: iphonexsmaxblackgold256gb Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

IPHONE XS MAX 256GB

iPhone XS Max White Review | Price | Ne shitje ne Dyqan Taxi

Epoka e re smartphone nga Apple. Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi.
Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate. Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit. Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte. Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave.

Eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise. Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here. iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme mund ta gjeni ne Dyqan Taxi .

Nësë pasioni juaj është të bëni foto, iPhone XSMax është zgjedhja e duhur. Falë sensorëve të rinj më të mëdhenj prej 12MP dhe kamerës së re me OIS të dyfishtë, fotot tuaja do të kenë cilësi më të lartë, thellësi më të madhe të pikselit dhe aftësi zmadhuese deri në 10 herë.

Fytyra është tashmë fjalëkalimi për të autorizuar aksesin në telefonin tuaj. Ky funksionalitet mundësohet nga kamera TrueDepth e cila krijon një kopje perfekte të fytyrës tuaj.

IPHONE XS MAX WHITE 256GB | Price

iPhone Xs max Shqiperi Online Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 256GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone Xs Max Review ne shitje me iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Ngjyra

,

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “Xs Max iPhone 256 GB ROM | 4GB ROM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iPhone Xs Max i Perdorur dyqan taxi bli online iphone xs

Xs Max iPhone 256 GB ROM | 4GB ROM

129,400 L133,000 L

Shto ne Shporte