iPhone Xs Specs 256GB ROM | 4GB RAM

119,600 L

Ka stok

  • Procesori: Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
  • Memorja ROM: 256GB
  • Memorja RAM: 4GB
  • Dimensionet e Ekranit : 5.8 inch (1125 x 2436 Pixels)
  • Kamera: 12 +12MP
  • Selfie : 7MP
  • Versioni OS: iOS 12, deri ne iOS 12.3
KODI: iphonexs256gb Kategori: , , Etiketime: , , , ,

IPHONE XS 256GB

iPhone XS 256GB Specs | Price ne Dyqan Taxi

iPhone Xs epoka e re e iPhone nga Apple !

Ekrani mrekullueshem OLED perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi.

Pjesa e perparme e tij eshte ekran nga njeri skaj ne tjetrin. Trupi i tij i kristalte eshte i qendrueshem.
Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte. Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave. Pas pamjes se tij elegante fshihen te gjitha keto cilesi qe e bejne ate te jete nje nder telefonat me te mire.

Eshte zgjedhja ideale per te apasionuarit e fotografise. Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here me kete iphone XS. Kapni momentet me te bukura dhe ruajini ne memorjen e telefonit jo vetem ne memorjen tuaj. Ngjyra dhe detaje te cilat nuk i shpetojne kameras Dual-e 12MP+12MP

iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme. Nje iphone i cili nuk do flej kurre, gjithmone prane jush per t’iu gjetur prane sa here ju nevojitet.

IPHONE XS 256GB | Specs | Price

iPhone Xs 256GB Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 256GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhoneXs  iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Ngjyra

,

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone Xs Specs 256GB ROM | 4GB RAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iPhone XS 256 GB

iPhone Xs Specs 256GB ROM | 4GB RAM