iPhone 7 i Perdorur Verizon Grade A – 16/32/64GB

29,900 L38,000 L

 • Procesori: Quad-Core 2.37Ghz
 • Memorja RAM: 2GB
 • Kamera: 12 MP / Selfie : 7MP
 • Fokus automatik i pasëm, Fokusi automatik i zbulimit të fazës
 • Dizajn ergonomik e shume praktik
128GB256GB32GB
Pastro
KODI: iphone7goldused Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

IPHONE 7 VERIZON I PERDORUR 

iPhone 7 i Perdorur Price | Wallpaper | Red & Black | cmimi me i mire online

iPhone7 i Perdorur ne gjendje funksionale , pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove. I permiresuar ne cdo aspekt. Sisteme te perparuara te kameras dhe nje performance me e mire.

Nje ekran 4.7 inch Retina HD, elegant dhe praktik njekohesisht. Rimodelimi i trupit e ben te jete rezistent ndaj ujit.
iPhone 7 teknologji e avancuar per te mbrojtur privatesine tuaj!

 iphone 7 cmimi me i mire onlineiPHONE 7 VERIZON I PERDORUR | BEST PRICE

Smartphone Apple iPhone7 u lançua në Shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4,70 inç me një rezolutë prej 750×1334 piksel me një densitet pikseli prej 326 piksele për inç.

Mundësohet nga një procesor katër-thelbësh 2.34GHz Apple A10 Fusion. Ajo vjen me 2 GB RAM.

Operon me iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh. iPhone 7 red gjithashtu me nje ngjyre interesante

Sa i përket kamerave në pjesën e pasme gjendet një aparat fotografik 12-megapiksel me një hapje f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka automatik zbulimin fazor. Suporton një aparat fotografik 7-megapiksel në pjesën e përparme për selfie, me një hapje f / 2.2. Me të ju mund të beni foto te shkelqyera dhe me cilesi te larte.

Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM. Nje telefon i cili ofron cilesi edhe prakticitet.

Perfekt per personat te cilet deshirojne edhe prakticitetin edhe cilesine ne nje telefon. Gjithashtu nese jeni te apasionuar pas fotografive, videove etj, ky telefon eshte telefoni i duhur per ju.

iPhone 7 black cmimi me i mire Online | 3D touch

Optical image stabilization | Taptic engine | Digital Zoom | Headphone jack | Lte Bands

Mundësitë e lidhjes në Apple iPhone7 përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC,etj. Sensorët në telefon përfshijnë akselerometrin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, busullën / magnetometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe sensorin e gjurmëve të gishtërinjve.

Smartphone Apple iPhone 7 u lançua në shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4.70 inç me një rezolucion prej 750×1334 piksel me një densitet pixel prej 326 pikselë për inç. iPhone 7 cmimi me i mire online.

Gjithashtu dhe me një raport aspekt prej 16:9. Apple iPhone 7 mundësohet nga një procesor quad-core Apple A10 Fusion 2.34GHz. iPhone 7 vjen me 2 GB RAM. Apple iPhone 7 ekzekuton iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh, me performance te larte.

Persa i përket kamerave, Apple iPhone në pjesën e pasme eshte i punuar me një kamerë 12 megapiksel me një hapje të f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka fokusin automatik të zbulimit të fazës. Ka një kamerë 7 megapikselë në pjesën e përparme për selfie, me një hapje f / 2.2.

iPhone 7 ne shitje | Dyqan Taxi | The best price onlinethe best price bli online dyqan taxi

Home button | Matte black | Water and dust resistant | Wireless headphones | Lightning connector

Apple iPhone 7 bazuar në iOS 10 dhe paketon 32 GB hapësirë ​​ruajtëse. Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM. Apple iPhone 7 ka përmasa 138.30 x 67.10 x 7.10 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 138.00 gram.

Cdo gje qe ju duhet ne nje telefon te vetem dhe kaq praktik. Iphone eshte nje telefon tejet i thjeshte per t’u perdorur nga cdo grupmoshe pa probleme. Kapni momentet tuaj me te bukura me familjaret, te afermit apo miqte tuaj.

Me kameren e persosur te iphone 7 black.

U lançua në ngjyre të Zezë, të Artë, të Zezë Mat, të Kuqe, Trëndafili dhe Ngjyra Gold. Ne silver gold and rose gold. Dy ngjyra teper interesante dhe atraktive. Versioni me i fundit dhe me i permiresuar i iphone 6s

Opsionet e lidhjes në Apple iPhone përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, Rrufe, 3G dhe 4G me mbështetje për Band 40 të përdorur nga disa rrjete LTE.

iPhone 7 the best smartphone | iPhone 7 cmimi me i mire online

Sensorët në telefon përfshijnë akselerometër, sensorin e dritës së ambientit, barometër, busull / magnetometër, xhiroskop, sensor afërsie dhe sensorin e gjurmës së gishtit. Battery life me performance te larte.

Ky model përmban një kamerë të re 12 megapiksel me një hapje 1.8 për fotografi të shkëlqyera në dritë të ulët apo drite jo natyrale.Gjtihashtu  dhe video 4K.

Stabilizimi optik i imazhit.

Një ekran Retina HD 4.7 inç me ngjyra të gjera dhe 3D Touch. Një çip A10 Fusion për performancë deri në dy herë më të shpejtë se iPhone 6.

ID e prekjes. Më i shpejtë 4G LTE.2 Jetëgjatësia më e madhe e baterisë në një iPhone e cila do te jete afer jush sa here te keni nevoje. Tingull impresiv stereo, splashproof, ndaj sperkatjeve te ujit, 1 dhe iOS 10.

Karakteristikat kryesore

Ekran Retina HD 4,7 inç (diagonale) me rezolucion 1334 × 750 dhe ngjyrë të gjerë

– Kamerë e re 12MP, stabilizim optik i imazhit, blic Quad-LED True Tone dhe Fotografi Falas
– Spërkatje, ujë dhe pluhur rezistent1
– Çipi A10 Fusion me bashkëprocesorin e integruar të lëvizjes M10
– Regjistrim video 4K me 30 fps dhe regjistrim video me slowmotion në 1080p me 120 fps. Nje specifik kjo teper interesante, pasi – shume persona jane te interesuar per keto lloj videosh.
– Kamera 7MP FaceTime HD me Retina Flash
– Prek sensorin e Apple ID të integruar në butonin e ri Home
– 4G LTE Advanced2 deri në 450Mbps dhe 802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi me MIMO
– iOS 10 dhe iCloud

iPhone 7 eshte rezistent, me saktesisht splashproof ndaj spërkatjes se ujit dhe pluhurit dhe janë testuar në kushte të kontrolluara laboratorike me një vlerësim IP67 nën standardin IEC 60529.

Rezistenca e spërkatjes, ujit dhe pluhurit nuk janë kushte të përhershme dhe rezistenca mund të ulet si rezultat i nivelit normal. Mos u përpiqni të karikoni një iPhone të lagur; referojuni udhëzuesit të përdorimit për udhëzimet e pastrimit dhe tharjes.

IPHONE 7 I PERDORUR VERIZON

Shih edhe iPhone 8 PLUS KETU

 

iPhone 7 verizon Usa dyqan Taxi

Specifikat | iPhone 7 Red & Black Wallpaper
 • Marka : iPhone
 • Rrjeti : 4GB
 • RAM : 2GB
 • Procesori : Quad-Core 2.37Ghz
 • iPhone7 i Perdorur iOS 10
 • Ekrani : 4.7 inch Retina HD
 • Kamera: 12 MP Dual-LED Flash
 • Selfie : 7 MP
 • Data e lëshimit shtator 2016
 • Përmasat (mm) 138.30 x 67.10 x 7.10
 • Pesha (g) 138,00
 • Kapaciteti i baterisë (mAh) 1960
  Ekran:
 • Madhësia e ekranit (inç) 4.70
 • Ekran me prekje
 • Rezolucioni 750×1334 pixel
 • Raporti i aspektit 16: 9
 • Pixel për inç (PPI) 326

Hardware | iphone 7 price Dyqan Taxi

 • Procesori quad-core 2.34GHz
 • RAM 2 GB
 • Hapësirë ​​e brendshme 32 GB

Kamera

 • Kamera e pasme 12 megapiksel (f / 1.8)
 • Fokus automatik i pasëm, Fokusi automatik i zbulimit të fazës
 • Blic i pasëm Dual LED
 • Kamera e përparme 7 megapiksel (f / 2.2)
 • Sistemi operativ iOS 10
 • Wi-Fi Po
 • Standardet Wi-Fi mbështesin 802.11 a / b / g / n / ac
 • GPS Po
 • Bluetooth Po, v 4.20
 • NFC Po
 • Nr infra të kuqe
 • Nr USB OTG
 • Numri i kartave SIM 1
 • Wi-Fi Direkt Nr
 • Nr. Lidhje me Përcaktim të Lartë (MHL) Mobile
 • Lloji i kartës SIM Nano-SIM
 • GSM / CDMA GSM
 • 3G Po
 • 4G / LTE Po

Sensorët

 • Sensori i gjurmës së gishtit Po
 • Busulla / Magnetometri Po
 • Sensori i afërsisë Po
 • Accelerometer Po
 • Sensori i dritës së ambientit Po
 • Xhiroskopi Po
 • Barometër Po

iPhone 7 i perdorur ne shitje, A ja vlen ta blejme ?
Edhe pse ky model ka kohe qe qarkullon ai ngelet nje nga te preferuarit e shumices.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Memorja

128GB, 256GB, 32GB

Gjendja

Ngjyra

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone 7 i Perdorur Verizon Grade A – 16/32/64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iPhone 7 i Perdorur

iPhone 7 i Perdorur Verizon Grade A - 16/32/64GB

29,900 L38,000 L

Shto ne Shporte