iPhone 6s Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB

27,500 L32,500 L

 • Procesori:Dual-LED dual-tone flash, HDR
 • Memorja RAM : 2GB
 • Dimensionet e Ekranit : 5.5 inch (1080 x 1920 pixels)
 • Kamera: 12MP
 • Selfie : 5MP
 • Versioni OS: OS 9, deri ne iOS 12.3
16GB32GB64GB
Pastro
KODI: iphone6splusgoldused Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

IPHONE 6S PLUS NE SHITJE

iPhone 6S Plus Review | Photos | Microphone | Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

iPhone 6sPlus i Perdorur ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove. Eshte me i miri ne cdo aspket.

Nje ekran 5.5 inch me i madh por me i holle gje qe e ben te jete elegant dhe praktik njekohesisht. Kursen energji te pabesueshme.

Epoke e re iPhone qe eshte me e mire ne cdo dimension. Krijimi i ekranit te madh ne iPhone 6sPlus eshte nje arritje, por krijimi i nje ekrani me ngjyra mahnitese shume prane reales eshte dicka ndryshe. Nje bateri qe nuk fle kurre, eshte perhere me ju sa here qe t’íu nevojitet .

iPhone 6s plus dyqan taxi

IPHONE 6S PLUS I PERDORUR REVIEW

Smartphone Apple iPhone 6sPlus u lançua në Shtator 2015. Telefoni vjen me një ekran me prekje 5.50 inç me një rezolutë prej 1080×1920 piksele me një densitet pikseli prej 401 pikselësh për inç (ppi).

Apple iPhone6s Plus mundësohet nga një procesor A-one-core. Ajo vjen me 2 GB RAM.

Apple iPhone 6sPlus drejton iOS 9 dhe mundësohet nga një bateri jo e lëvizshme 2750mAh.

Sa i përket kamerave, Apple iPhone 6sPlus në kamerën e pasme ju ofron 12-megapiksel. Suporton një kamerë 5-megapixel në pjesën e përparme për selfie te mrekullueshme.

Apple iPhone 6s Plus është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM.

Opsionet e lidhjes në Apple iPhone 6sPlus përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, 3G dhe 4G etj. Sensorët në telefon përfshijnë akselerometrin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe busullën / magnetometrin.

Specifikat | iPhone 6s Plus | Microphone | Photos | Cmimi 

 • Marka : iPhone
 • Rrjeti : 4GB
 • RAM : 2GB
 • Procesori : Dual-LED dual-tone flash, HDR
 • Ekrani : 5.5 inch
 • Kamera: 12 MP Dual-LED dual-tone flash, HDR
 • Selfie : 5 MP face detection, HDR,panorama

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Memorja

16GB, 32GB, 64GB

Gjendja

Ngjyra

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone 6s Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone 6 i perdorur grade a cmimi price black gold ne shitje ne dyqan taxi shqiperi

iPhone 6s Plus i Perdorur - Grade A 16/32/64GB

27,500 L32,500 L

Shto ne Shporte