IP68 V3New – VK World Outdoor Waterproof Mobile Phone

5,900 L7,000 L (-16%)

Ka stok

Telefon celular i dizenjuar per aktivitete te jashtme ne natyre, fale rezistences maksimale qe ai ofron ndaj ujit, pluhurit dhe konsumit. Ai eshte i integruar edhe me drite LED qe suporton cdo emergjence/urgjence.

KODI: telefon-IP68 V3New-Wk World Kategori: ,

IP68 V3NEW – VK WORLD CELL PHONE

IP68 V3New – VK World Waterproof Mobile Phone

 • Marka: VK World
 • Modeli: IP68
 • Versioni: i ri
 • Ekrani: 2.4 inch, 720 x 1280 pixel
 • Me hapesire per 3 karta SIM
 • Kamera: 2 MP
 • Permasat: 139 x 62 x 22mm
 • Kapaciteti i baterise: 3000mAh
 • Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
 • Chipset: SC6531CA
 • Bluetooth: 2.0
 • Dimensionet: 139 x 62 x 22mm
 • Pesha: 188g
 • Rrjeti: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz(4 Bands)

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “IP68 V3New – VK World Outdoor Waterproof Mobile Phone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

IP68 V3New mobile phone

IP68 V3New - VK World Outdoor Waterproof Mobile Phone

5,900 L7,000 L (-16%)

Shto ne Shporte