Hot Shapers Corset | Korse per belin | Femra & Meshkuj

990 L

Ka stok

-Nivele të rregullueshëm.
-Mbështetje e lartë mbrapa.
-Ndihmon për të korrigjuar qendrimin e gabuar te shpines.
-Rritni temperaturën tuaj kryesore të trupit.
-Përmirësoni mirëqenien tuaj të përgjithshme.

HOT SHAPERS CORSET 

Korse per Belin per femra & meshkuj | Hot Shapers Corset

Hot Shapers Corset eshte nje veshje fitnesi e dizajnuar me teknologjine me te zgjuar te pelhurave neotex. Ky material rrit teknologjine thelbesore duke ndihmuar trupin te djersise akoma dhe me shume gjate kohes se aktiviteteve te perditshme.

Nje rrip unik i krijuar per te formuar dhe ruajtur forma trupore te lakuara per ata qe duan rezulatet te shpejta. Ky produkt nuk stimulon vetem djersistjen por edhe formimin e formes se lakuar te belit dhe barkut te sheshte.

Dizajni i tij do te ruaje nje mbeshtetje dhe qendrim te persosur te shpines per shkak te brezave te rregullueshem fleksibel dhe shufrave vertikale. Rrit temperaturen e trupit gjate stervitjes, sportit, ecjes, vrapimit dhe ne shtepi gjate puneve te perditshme.

Veshjet Hot Shapers mund të vishen ndërkohe qe ju jeni aktive, pavarësisht se çfarë jeni duke bërë. Thjesht vendosini ato dhe ndjeni rezultatet!  Ato pershtaten me se miri me trupin dhe kujdesen qe djersa e stimuluar prej saj te thithet nga shtresa e jashtme dhe jo nga trupi juaj.

Hot Shapers Corset | Korse per belin

Hot Shapers Corset Korse per belin

Karakteristika

-Nivele të rregullueshëm.
-Mbështetje e lartë mbrapa.
-Ndihmon për të korrigjuar qendrimin e gabuar te shpines.
-Rritni temperaturën tuaj kryesore të trupit.
-Përmirësoni mireqenien tuaj të përgjithshme.

Sugjerohet te lahet me dore me detergjente, me uje te ngrohte ne temperature 30 grade dhe me pas te lihet te thahet normalisht. Nuk do te humbas elasticitetin por do te jete si nje produkt i ri.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

korse

Be the first to review “Hot Shapers Corset | Korse per belin | Femra & Meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hot Shapers Corset | Korse per belin | Femra & Meshkuj