Hekur vertikal me pllake qeramike FA-5647-2 Steam brush

4,490 L

Ka stok

HEKUR VERTIKAL FA-5647-2

Hekur vertikal me pllake qeramike 10×5 cm dhe depozite te ndashme te ujit, per te hekurosur ne pak caste rrobat qe do vishni.

Fale aksesorit shtese te furces,  largon te gjitha papastertite nga pelhurat dhe tekstilet pa mundim dhe me shpejtesi. Avulli i nxehte gjithashtu largon aromat nga rrobat dhe i dezifekton nga papastertite.

Specifika:

  • Pllake qeramike 10 x 5 cm
  • 2 nivele avulli
  • Shpejtesia e avullit deri ne 25 g/min
  • Depozita e ndashme e ujit 320 ml
  • Avull vertikal
  • Pompe uji me motor
  • Niveli i zhurmes < 42 db
  • Fuqia: 1400 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Hekur rrobash

Fuqia Watt

1400watt

Be the first to review “Hekur vertikal me pllake qeramike FA-5647-2 Steam brush”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5647 2 hekur vertikal online ne dyqan taxi

Hekur vertikal me pllake qeramike FA-5647-2 Steam brush