Hekur rrobash me avull – Haeger High Quality Iron

1,500 L

S’ka stok

  1. Ideal per largimin e rrudhave te veshtira
  2. Per te gjitha llojet e pelhurave, te trasha, te holla, xhins, mendafsh, perde etj
  3. Avull i fuqishem shperthyes
  4. Praktik ne perdorim
  5. Hekurosje vertikale
KODI: L-hekur me avull-haeger-hg1250 Kategori: ,

HEKUR ME AVULL – HAEGER HG-1259

Hekur rrobash me avull – Haeger High Quality Iron

Hekur me avull per hekurosje te perkryer te rrobave tuaja. Ideal per largimin e rrudhave te veshtira, duke i lene rrobat e lemuara dhe te buta. Fale avullit te fuqishem, ai zhduk rrudhat edhe ne pelhura te trasha dhe te veshtira per tu drejtuar. Funksioni i rregullimit te temperatures, ben te mundur qe te hekuroni te gjitha llojet e rrobave nga xhinsi e deri te mendafshi.

Avulli shperthyes deperton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat me te lehta. Me pllake jo ngjitese, e cila pastrohet lehtesisht dhe nuk ndot apo demton rrobat. Hekuri Haeger mund te perdoret edhe per hekurosje vertikale, duke larguar rrudhat nga kemishat dhe perdet tuaja, me material delikat.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash me avull – Haeger High Quality Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur haeger

Hekur rrobash me avull - Haeger High Quality Iron

1,500 L