Hekur Rrobash | Hekurosje Vertikale | Bli online

2,390 L

S’ka stok

I pershtatshem :
Veshje & rroba
Mbulesa tavoline & shtarti
Perde dushi
Mobilje te veshura me rrobe
Qilima

KODI: hekur-rrobash-hekurosje-vertikale Kategori: , Etiketime: , ,

Hekur Rrobash | Hekurosje Vertikale | Hekur Portativ | Bli online ne Dyqan Taxi 

Hekur qe perdoret ne lloje te ndryshme pelhurash.
Me 2 funksione, jo vetem hekuros, por edhe pastron. Pllaka e lemuar prej alumini ju ndihmon te hekurosni rrobat me shpejte pa lene rrudhe. Kjo pllake nuk i demton rrobat. I lehte dhe i levizshem, ju luejon ta mbani me vete kudo qe shkoni. Teper praktik per udhetime. I sigurt per pelhura delikate.
Nje hekur rrobash qe ngrohet shpejte.
Dizajnuar per hekurosje te shpejta me avull ne menyre vertikale. 

I pershtatshem :
Veshje & rroba
Mbulesa tavoline & shtarti
Perde dushi
Mobilje te veshura me rrobe
Qilima 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur Rrobash | Hekurosje Vertikale | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobas hekurosje vertikale dyqan taxi online blerje porosi

Hekur Rrobash | Hekurosje Vertikale | Bli online

2,390 L