HD Kamera | Kamera Sigurie per makine

4,000 L

Ka stok

-Video te qarta
-Regjistrimi i plote
-Karte memorie deri ne 4-32GB
-Mikrofon
-LCD screen 2.4 inch
-HD Kamera me Video Format : AVI

 

KODI: vehicle-blackbox-dvr Kategori: , , Etiketime: , , ,

KAMERA PER MAKINE | DVR PER MAKINEN

HD Kamera Sigurie per makine | Siguroni udhetimin | Bli online ne Dyqan Taxi .

Syri juaj i trete gjate udhetimeve me makine . Video e cilesise se lart gjithashtu dhe audio. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet lehte me makinen tuaj.

Rezolucion 1080P i plotë HD, 140 gradë a + lente me kënd të gjerë me rezolucion të lartë. Kundër levizjen – zbulimi i lëvizjes – regjistrimi i lakut – sensori G – sensori i dritës CMOS – kamera fotografike. LCD me rezolucion të lartë 2,4 inç, mund të shikojë gjatë shkrepjes. Funksioni i shikimit të natës, mbështesni transmetimin e plotë të videos HDMI. Mbështet kartën e kujtesës TF deri në 32 GB, funksioni i zbulimit të lëvizjes.

Novatek GT300 është një mundësi e përkryer për kamera për ata që duan shkathtësi në një aparat fotografik. Jo vetëm që kjo aparat fotografik mund të veprojë si mbikëqyrje me teknologji kundër shkundjes, zbulimin e lëvizjes, dhe shikimi i natës, gjithashtu mund të përdoret si kamera fotografike.

E dizajnuar per te patur edhe prova gjate aksidenteve apo per te regjistruar nese dikush ju ngacmon makinen

Siguria e makines suaj tani nuk do jete me nje problem . Me kete kamera sigurie makina juaj do te jete e mbikqyrur gjate gjithe kohes dhe e sigurte. Ruan privatesine tuaj. Kamera e cila arrin te regjistroje video te qarta duke ju ofruar me teper siguri.

Kamera e makinës është per regjistrim video HD 1080P, kërkesa të larta në kartën SD. Në mënyrë që të siguroni përdorimin normal të kamerës së makinës, keni nevojë për një kartë SD për shkallën e lartë të shkrim-leximit. Karta me shpejtësi të lartë C10 është ajo, dhe duhet të siguroheni që karta SD të ketë cilësi të mirë.

Nëse përdorni një kartë SD me cilësi të ulët, kamera e makinës mund të mos funksionojë siç duhet. Karta jonë SD është në mënyrë rigoroze *, me shpejtësi C10 me cilësi të lartë, mund të sigurojë funksionimin normal të kamerës së makinës. Nëse nuk mund të siguroheni që karta SD që blini diku tjetër ka cilësi të mirë.

1 x Kamera DVR Car GT300

1 x karikues makine

1 x kabëll USB 1 x kllapa

1 x Manual përdoruesi

1 x kuti paketimi

1. DVR-ja e makinës mund të jetë vetëm në veturë e cila ka fuqi 12V. Ju mund të digjni pllakën amë nëse raportoni në karroca të energjisë 24V. Nëse dëshironi ta përdorni në të dy karrocat, ju lutemi shtoni një konvertues 24v12v.

2. Do të ishte më mirë të përdoret me kartën origjinale Kingston ose Sandisk C10 me shpejtësi të lartë, përpara se të përdorni formatin PLS ose të fshini kartën në DVR.

3.Që bateria të jetë e vogël, ju lutemi karikoni përmes karikuesit të makinës gjatë gjithë kohës kur përdorni.

Për të qenë më të sigurtë gjate udhëtimeve tuaja

  • Ju do te keni nje shoqerues gjate gjithe udhetimit qe do te regjistroje per ju.
  • Rezolucion 1920×1080 P i plotë HD.
  •  Lente me kënd të gjerë me rezolucion të lartë të shkallës 140 gradë A +.
  • Teknologjia e përparuar e kompresimit të fotografisë LCD me rezolucion të lartë 2.4 inç, mund të jetë ndërsa fotografoni.
  • Funksioni i shikimit të natës.
  • Mbështet transmetimin e plotë të videos HDMI.
  • Mbështet kartën e kujtesës TF deri në 32 GB.
  • Funksioni i regjistrimit të ciklit lak.
  • I përshtatshëm për Grab Car & Uber.

Kamera Sigurie per makine | DYQAN TAXI

kamer per makine dvr dyqan taxi

KARAKTERISTIKAT

-Video te qarta
-Regjistrimi i plote
-Karte memorie deri ne 4-32GB
-Mikrofon
-LCD screen 2.4 inch
-HD Kamera me Video Format : AVI

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “HD Kamera | Kamera Sigurie per makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

HD Kamera Sigurie per makine Dyqan Taxi Porosi Online

HD Kamera | Kamera Sigurie per makine

WhatsApp chat