GM-6050 | Makine qethese per meshkuj Geemy

1,490 L

Ka stok

  • Me dizajn modern per nje stilim perfekte.
  • Me teha te mprehta prej materialit te celikut.
  • Pershtatet me te gjitha llojet e kontureve te fytyres.
  • Ideal per heqjen e mjekres dhe flokeve.
  • Punon me bateri te rikarikueshme.

MAKINE QETHESE PER MESHKUJT GEEMY

MAKINERI RROJE PER MESHKUJT | GEMEI 6050

Makine per prerjen e flokeve dhe heqjen e mjekres tek meshkujt e cila eshte shume e shpejte fal tehave te mprehta prej celiku te pandryshkshem dhe miqesor me mjedisin ku ndodhet. E projektuar me nje material aliazh premium per te siguruar jetegjatesine e saj edhe me nje nivel shpejtesie te larte edhe pas disa heresh perdorimi.

MAKINERI RROJE PER FLOKET DHE MJEKREN

makine qethese per floket mjekren bli online dyqan taxiKjo makine funksionon fal baterise se integruar, qe e lejon makinen te punoje 70 minuta pa qene nevoja per rryme elektrike. Makina ka bateri te rikarikueshme keshtu qe ju nuk do te keni nevoje te shpenzoni per baterite e saj.

E perbere nga koka te ndara per te vendsour kreheret sipas gjatesive te ndryshme 1mm, 2mm, 3mm. Kete pajisje mund ta manovroni lehte fal kokave te saj ku mund te stiloni floket sipas deshires. Pasi cdo aksesor qe perben kete makine qethese eshte per te prjektuar nje modelim ndryshe ne flokun tuaj.

Me nje dizajn ergonometrik.

Makina e rrojes zoteron nje motorr me shpejtesi te larte rrotullimi edhe me nje zhurme te ulet e aspak shqetesuese kur te shkurtoni floket.

Funksion deri ne 70 minuta pas nje karikim te plote.

 

Mund te perdoret nga te gjithe pjestaret e familjes sepse eshte teper rezistente edhe e lehte ne perdorim, pasi te pastrohet mire.

Pastrimi i saj eshte shume i thjshte dhe nuk ju mundon aspak pasi makina ka paisjet perkatese te pastrimit.

SPECIFIKAT

  • Makine per prerjen edhe stilimin e flokeve dhe mjekres.
  •  E ndertuar me tehe te mprehta celiku shume kualitative.
  • Dizajn elegante dhe ergonomik.
  • Me prakticitet te larte ne perdorim.
  • Mund ta merrni kudo me vete.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “GM-6050 | Makine qethese per meshkuj Geemy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese per floket mjekren bli online dyqan taxi

GM-6050 | Makine qethese per meshkuj Geemy

WhatsApp chat