Glob ne formen e henes me drite te inegruar per dekorim

1,490 L

Ka stok

Nje drite dekorative shume e bukur per dhomat e gjumit apo sallonin tuaj.

Nje pamje mahnitese ne formen e henes.

KODI: L-205-033 Kategori: , ,

Glob ne formen e henes

Dritat e dekorit perhere do te mbeten te preferuarat tona, pasi i japin ambienteve tona te qendrimit nje pamje me kendshme edhe me relaksuese sidomos kur kemi nje dite te ngarkuar. Dekori i drites ne formen e henes vjen per ju nga Dyqani Taksi me cmimin me te mire.

Drite dekori

Kjo drite dekorative do t’ju japi nje pamje elegante dhe moderne ne dhomen e gjumit apo ne sallonin tuaj. Drita eshte e bardhe dhe jep nje ndricim te ngrohte. Pervec ndricimit ju do te keni edhe nje pamje mahnitese ne shtepine tuaj, qe patjeter do t’ju bjeri ne sy mysafireve tuaj.

  • Nje drite dekorative shume e bukur per dhomat e gjumit apo sallonin tuaj.
  • Nje pamje mahnitese ne formen e henes.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Abazhur

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Glob ne formen e henes me drite te inegruar per dekorim

WhatsApp chat