Gemei 811 – Makine rroje dhe qethje profesionale

2,200 L

S’ka stok

Stiloni sipas deshires pamjen tuaj. Jeni ju profesionistet me kete makine rroje

Specifikat 

Marka: Gemei
Modeli:  GM-811
Koka me permasa: 3, 6, 9, 12mm.
Gjeresia e tehut: 4.5mm
Fuqia: 15 Watt
KODI: Gemei-811-Makine-rroje-dhe-qethje-profesionale Kategori: ,

Gemei 811 – Makine rroje dhe qethje profesionale

Gemei 811 – Makine rroje dhe qethje profesionale

Me makinen e rrojes Gemei ju gjithashtu do te keni mundesi edhe te shkurtoni mustaqet, mjekren dhe barsetat. Stiloni sipas deshires pamjen tuaj. Jeni ju profesionistet me kete makine rroje

Specifikat 

Marka: Gemei
Modeli:  GM-811
Koka me permasa: 3, 6, 9, 12mm.
Gjeresia e tehut: 4.5mm

Fuqia: 15 Watt


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei 811 – Makine rroje dhe qethje profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei 811 - Makine rroje dhe qethje profesionale

Gemei 811 - Makine rroje dhe qethje profesionale

2,200 L