Gemei 580 – Makine rroje dhe qethje per meshkuj

2,200 L

S’ka stok

Dizajnuar per performance te mprehte.

Specifikat |

Marka: Gemei
Modeli:  GM-580
Koka me permasa: 3, 6, 10mm.
Koha e operimit: 40 minuta
Koha e karikimit: 5 ore
Tensioni: 220-240V

Pesha: 0.545kg


KODI: gemei-gm-580 Kategori: ,

Gemei 580 – Makine rroje dhe qethje per meshkuj

Gemei 580 – Makine rroje dhe qethje per meshkuj

Tehet jane ndertuar nga inoksi me cilesi te larte, per efikasitet te persosur te prerjes. Skajet e rrumbullakosura ju mbrojne nga acarimi i fytyres.

Dizajnuar per performance te mprehte.

Specifikat |

Marka: Gemei
Modeli:  GM-580
Koka me permasa: 3, 6, 10mm.
Koha e operimit: 40 minuta
Koha e karikimit: 5 ore
Tensioni: 220-240V

Pesha: 0.545kg


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei 580 – Makine rroje dhe qethje per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei 580 - Makine rroje dhe qethje per meshkuj

Gemei 580 - Makine rroje dhe qethje per meshkuj

2,200 L