G17 Car Mp3 Player – Karikues Telefoni Multifunksional

950 L

S’ka stok

Karakteristika
  • Performance e shkelqyer, bluetooth V3.0.
  • Nuk eshte me e nevojshme te beni modifikime per te degjuar muziken qe deshironi ne makine mjaft te merrni kete Mp3 Player.
  • Disatnca e operimit deri ne 5 metra.
  • Audio e paster dhe lidhje e qendrueshme me pajisjet Smartphone.
KODI: g17-car-mp3-player Kategori: ,

G17 Car Mp3 Player – Multifunksional

G17 Car Mp3 Player – Karikues Telefoni Multifunksional

Karakteristika
  • Performance e shkelqyer, bluetooth V3.0.
  • Nuk eshte me e nevojshme te beni modifikime per te degjuar muziken qe deshironi ne makine mjaft te merrni kete Mp3 Player.
  • Disatnca e operimit deri ne 5 metra.
  • Audio e paster dhe lidhje e qendrueshme me pajisjet Smartphone.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Be the first to review “G17 Car Mp3 Player – Karikues Telefoni Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

G17 Car Mp3 Player - Karikues Telefoni Multifunksional

G17 Car Mp3 Player - Karikues Telefoni Multifunksional

950 L