Furce per pastrimin e qimeve

1,490 L

Ka stok

KODI: L-01912 Kategori: ,

Reusable Pet Fur Remover With eshte furce pastrimi per qimet. Shpesh na ndodh qe neper shtepi te gjejme floket tona apo qimet e kafsheve ne dysheme ose ne mobiliet ku ulemi. Me kete furce ky problem do te zgjidhet njehere e pergjithmone duke mos ndjere me bezdi per pastertine e dyshemes, tapeteve, mbulesave apo rrobave tuaja. Furca e pastron edhe e heq lehtesisht leshin apo gezofin edhe tek vetja jone qe eshte pastrim i veshtire. Brushi ka ne perberjen e tij nje doreze qe nuk ka nevoje te nderrohet edhe eshte shume e menazhueshme ne cilendo gjatesi qe ju e doni per te eliminuar sforcimin tuaj gjate pastrimit. Ju mundeni ta perdorni disa here furcen pasi ajo mund te perdoret me shume se 1 here . Heqja e qimeve apo e gezofit do te kthehet ne nje pervoje relaksuese dhe te rehatshme.

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Furce per pastrimin e qimeve

WhatsApp chat