Furce pastrimi per tastiere dhe kufje 5 ne 1

990 L

Ka stok

KODI: g-223349 Kategori: , ,

FURCE PASTRIMI 5 NE 1

Furce pastrimi ultra e bute 5 ne 1 me qime te holla najloni me tre rreshta me elasticitet, pastron plotesisht boshlleqet ne tastieren tuaj.

Gjithashtu i shkelqyesher per pastrimin e kompjuterit dhe monitorit.

Sfungjer cilindrik i shkelqyer per pastrimin e kufjeve dhe kases se kufjes.

Furca me densitet te larte pastron ne menyre efektive vrimat e daljes se zerit dhe siperfaqen e kufjeve tuaja.

Maja metalike pastron me lehtesi pluhurin ne strukturat ne forme rrjete te kufjeve tuaja dhe madje edhe te telefonave inteligjente.

Kapese per butonat e tastieres heq lehte kapaket e tastieres per ti pastruar.

Materiali: ABS dhe najlon.

Permasat – 15 x 8.5 cm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Fshese Mekanike

Ngjyra

Be the first to review “Furce pastrimi per tastiere dhe kufje 5 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce pastrimi 5 ne 1 online ne dyqan taxi

Furce pastrimi per tastiere dhe kufje 5 ne 1