Furce ne formen e kockes per pastrimin e dhembeve te qenit

450 L890 L (-49%)

Ka stok

 • Punon 3 menyra
 • Sa më shume që pertypet, aq me te paster i bene dhembet
 • Pjesa e brendshme e fshehur furçon dhëmbët
 • Masazhon mishrat e dhembeve
 • Ideale për higjenën e përditshme
 • Argetuese per qenin tuaj

 

KODI: 6944546498744 Kategori: ,

Furce dhembesh vete-larese per qenet.

Furce ne formen e kockes per pastrimin e dhembeve te qenit

Ju ka ndodhur me siguri qe keni shkuar te ledhatoni qenushin tuaj dhe nuk keni arritur ta beni sepse aroma e pakendshme e dhembeve te tij ka qene e padurueshme. Ju e doni shume qenin tuaj, por jo aromen e keqe te gojes se tij.

Pastrimet e dhembeve te qenve ne klinika jane shume te kushtueshme edhe duhet te kryhen zakonisht ne 6 deri ne 12 muaj. Gjithashtu, pastrimi i dhembeve me nje furce dhembesh qensh dhe paste dhembesh mund te jete stresuese dhe e veshtire si per ju edhe qenushin tuaj.

Furce ne formen e kockes-Chewbrush

Per te eliminuar te gjithe stresin edhe per te luajtur pafund me qenushin tuaj ju vjen ne ndihme Chewbrush. Kjo furce lahet vet dhe ndaj ju sigurojme qe nuk do keni me stres per pastrimin e dhembeve te qenushit tuaj.

Ajo funksion ne 3 menyra kur qeni juaj do jete duke e pertypur.

Chewbrush ka pjese prej gome te fshehura qe pastrojne dhembet ne pjesen e brendshme te gojes ,me pas heq papastertite dhe ne fund masazhon mishrat e dhembeve te qenit. Do ta vini re menjehere qe dhembet jane te bardhe dhe mishrat e shendetshem.

 • Punon 3 menyrafurce-per-pastrimin-e-dhembeve-te-qenit-bli-online-dyqan-taxi
 • Sa më shume që pertypet, aq me te paster i bene dhembet
 • Pjesa e brendshme e fshehur pastron dhëmbët
 • Masazhon mishrat e dhembeve
 • Ideale për higjenen e perditshme
 • Argetuese per qenin tuaj

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

processor-model

furce dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce ne formen e kockes per pastrimin e dhembeve te qenit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce ne formen e kockes per pastrimin e dhembeve te qenit

450 L890 L (-49%)

Shto ne Shporte