Fshese vakumi portabel BOMA BM-1901

Ka stok

 • Fshese me korrent
 • Modeli Boma BM 1901
 • Fuqia 600w
 • Tensioni i furnizimit: 220v
 • Zhurma: =78 dB

FSHESE VAKUMI PORTABEL BM-1901

Fshese vakumi portabel me korrent Boma BM-1901 per shtepi.

Nje fshese me korrent eshte nje ndihme e madhe ne punet e pastrimit ne perditshmeri. Ideale per pastrim mobiljesh, jasteke, korniza, perde, libra, kompjuter, makina etj.

Dy koka te bashkengjitura do ju mundesojne te pastroni tapetet, siperfaqet e lemuara, brenda dhe siper mobiljeve.

Trupi i lehte dhe me permasa praktike ju lejon te pastroni vendet e veshtira per t’u arritur ne lartesi me njeren dore. Trupi i palosshem ben te mundur pastrimin si ne shtepi, zyre dhe makine.

Filtri mund te hiqet lehtesisht dhe pa prekur mbeturinat, mund te zbrazni koshin e pluhurit. Kolektori i pluhurit dhe filtri mund te lahen lehtesisht me uje.

Karakteristikat:

 • Fshese me korrent
 • Modeli Boma BM 1901
 • Fuqia 600w
 • Tensioni i furnizimit: 220v
 • Zhurma: =78 dB
 • Kapaciteti i rezervuarit: 0,5 litra
 • Filtrimi: ciklon + mikrofilter lares
 • Gjatesia e kabllit: 4 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese korenti boma online ne dyqan taxi

Fshese vakumi portabel BOMA BM-1901