Fshese Mekanike | Spin Broom | Bli online

1,890 L1,990 L (-5%)

Ka stok

Dy mini gomat ju mundesojne nje rreshqitje perfekte ne cdo lloj siperfaqe.
Bishti eshte i cmontueshem ne 3 pjese, i gjate 110 cm dhe i levizshem 180 grade.

 

KODI: 097298016592 Kategori: , , Etiketime: , ,

FSHESE SPIN BROOM DYQAN TAXI

Fshese Mekanike | Spin Broom | Shtepia | Blerje online te sigurta Dyqan Taxi

Pa bateri, pa kabllo, pa çanta

Fshesë Hurricane Spin fërkon rrëmujat e lagështa dhe të thata me teknologji të trefishtë furçash. Me lehtësi kapni rrëmujat nga shumica e që zbrazen në sekonda! Spin Broom Hurricane është gati të rrëmbejë cdo papasterti per ju.

Familja Hurricane ju sjell mjete pastrimi nder më të shiturit që e bëjnë pastrimin më të shpejtë dhe më të lehtë. Pastroni në nivelin tjetër kur përdorni Hurricane SpinBroom, shkatërroni papasteritie me Hurricane Spin Scrubber dhe pastroni lehtesisht.

Uragani Spin Broom ne Shqiperi Dyqan Taxi Tirane Online Shop

URAGANI NE SHTEPINE TUAJ me SPIN BROOM

-Ndaloni dhimbjet e shpines gjate pastrimit te dyshemese me fshesat e zakonshme.
-Fshese SpinBroom pastron imtesisht cdo njolle ne dyshemen tuaj me teknologji te trefishte furcash.
-2 Furca ne trajten rrethore qe mundesojne mbledhjen e mbeturinave. Furca tjeter cilindrike terheq brenda vetes mbeturinat e mbledhura dhe ne menyre automatike kapaku hapet.
-Zbrazja e mbeturinave eshte fare e thjeshte, mjafton te shtypni butonin qe ndodhet pas pajisjes dhe ne menyre automatike kapaku hapet.
-Dy mini gomat ju mundesojne nje rreshqitje perfekte ne cdo lloj siperfaqe.
-Bishti eshte i cmontueshem ne 3 pjese, i gjate 110 cm dhe i levizshem 180 grade.
-Koka e Spin Broom ne kete Fshese Mekanike eshte 5cm e larte qe ju lejon pastrim dhe poshte mobiljeve pa qene nevoja ti levizni nga vendi.
-Me lehtesi pastroni dhe njollat me te forta me nje shtytje te thjeshte. 


Pajisje per shtepine tuaj ne | Dyqan Taxi Blerje online ne Qendren me te Madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Fshese Mekanike

Be the first to review “Fshese Mekanike | Spin Broom | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese mekaine Spin broom shtepia dyqan taxi porosi online blerje

Fshese Mekanike | Spin Broom | Bli online

1,890 L1,990 L (-5%)

Shto ne Shporte