Fshese me korent dhe ene 3.0L | RAF 3600W

9,900 L10,500 L (-6%)

Ka stok

FSHESE ME KORENT 3600W

Fshesa me korent eshte e pershtatshme per pastrim te siperfaqeve te ndryshme si parket, pllaka, tapeta, makina etj.

Dizajn i lehte per ruajtjen e kabllos te energjise me projektim ergonomik te dorezes eshte e lehte per tu levizur dhe transportuar.

Fshese korenti me ene 3l

Fshesa ka te integruar ne trupin e saj ene transparente pluhuri per te pare sasine e grumbulluar te pluhurit dhe me pas per ta zbrazur.

Ena ka kapacitet prej 3 litra dhe mund te nderrohet pas cdo perdorimi.

Fale teknologjise me uje fshesa nuk leshon pluhura pas pastrimi ndryshe nga modelet e thjeshta.

Perfekte per te pastruar edhe cepat me te veshtire te shtepise, fshesa eshte e lehte dhe praktike ne perdorim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Fshese me korent dhe ene 3.0L | RAF 3600W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korrenti marka raf ngjyre e kuqe fshese korrenti me vakum e fuqishme dzqan taxi

Fshese me korent dhe ene 3.0L | RAF 3600W

9,900 L10,500 L (-6%)

Shto ne Shporte