Friteze me ajer 1350W DSP

8,290 L

Ka stok

FRITEZE ME AJER 1350W

Friteze me ajer e pajisur me kontroll te shpejtesise se ventilatorit dhe ekran led me prekje ne pjesen e siperme per me shume lehtesi pune.

Pjesa e kapakut eshte transparente per te pare gatimin e ushqimeve ne brendesi.

Friteza mundeson nxehtesi nga 80-200 grade me nje kohemates -30 minuta.

Specifika:

  • Kontrolli i shpejtesise se ventilatorit
  • Ekran LED me ekran me prekje
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Kontrolli i temperaturës: 80-200°C
  • Koha e punës: 0-30 minuta
  • Fuqia: 1350 W
  • Kapaciteti: 5.5L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me ajer 1350W DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer 5 liter online ne dyqan taxi

Friteze me ajer 1350W DSP