Fishe OFC Audio/Video/S – High Grade – Bli Online

790 L

Ka stok

Telat e kesaj fishe perdorin dirigjentin e bakrit (OFC). Performance e larte transmetimi e sinjaleve, i pershtatshem gjithashtu si amplifikues, VCD, DVD etj.
Dizajn i mbrojtur me nje performance te larte  dhe sinjal i mire transmetimi.
KODI: 201110 Kategori: ,

FISHE OFC AUDIO/VIDEO/S

Fishe OFC Audio/Video/S

Kabell Audio/Video High Grade 1.5m i ndertuar nga kabllo me lekure te bute prej gome te importuar. Rezistent per te punuar deri ne minus 10 grade celcius. Tel Bakri me pllake ari 24K i cili minimizon zbutjen e tij dhe ne te njejten kohe zgjat jetegjatesine e prizes.

Performance e larte transmetimi e sinjaleve, i pershtatshem gjithashtu si amplifikues, VCD, DVD etj.
Dizajn i mbrojtur me nje performance te larte  dhe sinjal i mire transmetimi.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Be the first to review “Fishe OFC Audio/Video/S – High Grade – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

OFC Audio Video S High Grade

Fishe OFC Audio/Video/S - High Grade - Bli Online