Filter Uji per shtepi | Environmet Friendly Water Purifier

1,390 L

Ka stok

Filtroni dhe pastroni ujin tuaj, jepini familjes  tuaj vetem ujin me te mire dhe te shendetshem.
Ky filter uji me rubinet mund t’ju gjeneroje uje te paster menjehere.
Fisheke filtrimi qeramike, mund te pastrohet lehte dhe te perdoret perseri.

FILTER UJI PER SHTEPI

Filter uji per shtepi – Environment Friendly Water Purifier, Pastrues ne shitje ne Dyqan Taxi

Uji i paster eshte nje problem keto dite. Megjithese eshte nje prodhim i natyres dhe duhe te shperndahet kudo i paster. Por ky nuk eshte rasti qe ne kemi ne shumicen e kohes. Ne vend qe te marrim uje te fresket te paster sidomos kur vendi yne eshte nder vendet me te pasura ujore. Ne duhet te provojme fatin me ujin qe konsumojme, ose te shpenzojme para për të blerë ujë. Por nese i mendon mire keto nuk kane sens.
Pse duhet te blejme uje, kur eshte nje dhurate natyrore?

Sidoqofte ne po ju japim nje produkt Filter Uji i cili do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja per uje te paster dhe miqesor ndaj mjedisit. Pastruesi i ujit të pijshëm eshte produkt i projektuar posacerisht per te siguruar uje te paster per gatim, pirje dhe nevoja te tjera te ujit. Eshte nje pajisje e shkelqyeshme sa largon ndotesit deri ne 99.9% duke e bere ate shume te paster. Jo vetem kaq, ajo gjithashtu largon ne menyre efikase pluhurin dhe klohrin, duke u sjelle nje pastrim te dukshem.

FILTER UJI PER SHTEPI | AVANTAZHET

Filtroni dhe pastroni ujin tuaj, jepini familjes  tuaj vetem ujin me te mire dhe te shendetshem.
Ky filter uji me rubinet mund t’ju gjeneroje uje te paster menjehere.
Nderron ndermjet ujit te filtruar dhe ujit te cezmes ne menyre fleksible duke perdorur teknologjine Nano-KDF per te penguar rritjen e bakterieve.
Fisheke filtrimi qeramike, mund të pastrohet lehte dhe te perdoret perseri.
Papastertia ne siperfaqe mund te shplahet me uje dhe qeramika mund te pastrohet me leter.
Nese cilesia e ujit ne zonen tuaj eshte shume e keqe, e vetmja gje qe duhet te beni eshte te pastroni filtrin me shpesh.
filter uji ne dyqan taxi

Filter Uji | Rigjeneron uje te paster

Filter uji per shtepi – Environment Friendly Water Purifier, Pastrues ne shitje ne Dyqan Taxi

Ujë të pastër dhe të shëndetshëm

Ne paketim do te gjeni 3 nyje te ndryshme rubineti ne menyre qe te pershtaten me lloje te ndryshme te rubinetave. Shume e thjeshte per t’u instaluar. Ky rubinet uji perdor Tourmaline per te filtruar ujin, turmalina eshte nje gur i cmuar natyror. Eshte nje mineral silikat kristal i perbere me elemente si alumini, hekuri, magnezi, natriumi dhe litiumi. Eshte nje material shume i mire per filtrat. Largon: ndryshkjet, parazitet, krimbat, klorin e mbetur, algat, jonet e metaleve te rende, ndotesit organike etj.

Prodhuar me materiale miqesore ndaj mjedisit, ndaj eshte nje nder pajisjet me te sigurta per t’u perdorur. Filter uji per shtepi! 

FILTER UJI PER NE SHTEPI

Hiqni ndryshkun dhe mbetjet e tjera, te cilat mund t’ju demtojne shendetin. Ne ju sjellim filtrin e ujit i cili në mënyrë të efektshme pastron ujin. Mund të përdoret  per nje kohe te gjate duke pastruar pa ndotje sekondare. Gjithashtu vjen me instalim te lehtë dhe elementi i filtrit ndryshohet gjithashtu lehtë. Me dizajn rrotullues të hyrjes së ujit tangjencial që nuk mund të bllokohet lehtësisht. Uji për njerzit eshte një nga gjerat me jetesore dhe normalisht qe ky eshte qe produkt i cili ju duhet ne shtepi.

Filtroni dhe pastroni ujin tuaj, jepini familjes suaj vetëm ujin më të mirë dhe të shëndetshëm. Ky filtër uji me rubinet mund të gjenerojë ujë të shkëlqyeshëm të pastruar menjëherë dhe t’ju ndihmojë të bëni shijen më të mirë të kafes dhe çajit.

PINI UJE TE SHENDETSHEM | Environment Friendly Water Purifier

FILTER UJI PER SHTEPI

Ka ndryshim mes ujit të filtruar dhe ujit të rubinetit në mënyrë fleksibile duke përdorur teknologjinë Nano-KDF për të penguar rritjen e baktereve. Fisheku filtrues qeramik mund të pastrohet lehtë dhe të përdoret përsëri. Ju mund të shihni se sa papastërti ka hequr për ju. Nëse cilësia e ujit në zonën tuaj është me të vërtetë e keqe, thjesht pastroni filtrin më shpesh.

Shumë miqësore me mjedisin.Gjithashtu rubineti mendon edhe per xhepin tuaj, pasi eshte shume ekonomik. Gjithashtu vjen me 3 nyje rubineti në mënyrë që të përshtaten lloje të ndryshme të çezmave. Shumë e lehtë për tu instaluar. Nuk kërkohet asnjë mjet i veçantë. Kjo rubinet uji përdor Tourmaline për të filtruar ujin, turmalina është një gur i çmuar natyral.

UJI I PASTER PER JU DHE FAMILJEN TUAJ

Filter uji per shtepi me Fishekë Qeramike, është një pastrues 100% autentik dhe me cilësi të lartë për trajtimin e ujit dhe pastron ujin tuaj, i jepni familjes suaj vetëm ujin më të mirë dhe të shëndetshëm.

Eshtë shumë i përshtatshëm për përdorimin tuaj familjar. Filtri përdor magnetizimin dhe gurin mjekësor për të filtruar ujin, dhe është produkt natyral miqësor.Mund të largojë ndryshqet, parazitët, ndotësit, jonet e metaleve të rënda, klorin e mbetur, algat, etj. Me ujin e pastruar, ushqimi juaj, çaji, kafeja etj do të kenë shije më të mirë.

Eshtë bërë për të siguruar ujë të pastër për gatim, pije dhe nevoja të tjera të ujit. Eshtë një pajisje kaq e shkëlqyeshme e cila largon ndotësit deri në 99.9% duke e bërë atë shumë të paster. Ne mendojme per shndetin të konsumatorit tone.

Specifikat | Pastrues ujipastrues uji bli online dyqan taxi
 • Bërthama e filtrit të ujit qeramike
 • Elemente të filtrimit me cilësi të lartë
 • Standardet e ushqimit ABS të çertifikuara
 • Zgjedhja e ujit të filtruar
 • Përshtatet 99 përqind çezmat e ujit
 • Heq ndryshkun dhe klorin e mbetur në mënyrë efikase
 • Instalohet lehtë dhe elementi i filtrit pastrohet gjithashtu lehtë
 • I sigurt për t’u përdorur
 • I përshtatet rubinetit më standard
 • Me fishek te pastrueshem
 • Siguron ujë të pastër për gatimin dhe larjen e ushqimit
 • Filtron deri në 10,000 litra ujë

Të gjitha produktet tona vijne per kënaqësinë e konsumatorit.


FILTER UJI NE SHITJE
Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Filter Uji per shtepi | Environmet Friendly Water Purifier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

filter urji per shtepi environment friendly water purifier

Filter Uji per shtepi | Environmet Friendly Water Purifier

WhatsApp chat