Elektrik Stun Gun | Elektrik Profesional per Vetmbrojtje

1,990 L

S’ka stok

Specifikimet Teknike

Përdorimi energjise hyrëse: 220-240V
Koha e drejtimit: 3 orë
LUX: 300 lumens (prodhimi maksimal)
Hyrja e energjise: DC 3.7V
Aktual:> 2.5A
Madhësia: 164 x 39 x 34 (mm)
Prodhimi i energjisë: 20000kV
Pesha: 200g

KODI: 11121904 KATEGORIA: Etiketime: , ,

ELEKTRIK STUN GUN YB-1321

Elektrik Profesional per Vetmbrojtje Stun Gun

4 funksione ne 1 elektrik te vetem!

Me shkarkese te fuqishme elektrike parandaluese 2 milion volt. Materiali i tij eshte alumin i nje cilesie te larte dhe t eforte. Llampa elektrike perbehet nga 230 llampa te vogla me tre menyra perdorimi. Funksioni me ndricim te ulet, ndricimin maksimal, dhe ndezje er menjehershme per vetmbrojtje. Ndricimi i llampave realizohet permes nje butoni te vetem. Rrezja e drites mund te shihet ne distanca te gjata. Ky elektrik Stun Gun eshte per vetmbrojtje dhe perdorim te shpejte ne rast nevoje.

Funksionimi i këtij elektriku realizohet nepermjet nikel-kadmiumi te veçantë i rimbushshëm me 4.8V, i cili ndodhet ne brendesi te tij. Karikimi bëhet me një kabllo elektrike.
Eshte nje elektrik për vetëmbrojtje, kundër agresionit  dhe përpjekje për vjedhje ose plaçkitje në banesa private.

Ky produkt është një mjet ideal mbrojtës.

Efekti i shokut:
– I shkurtër (1-2 sekonda) do të shkaktojë spazma të muskujve dhe frikë.
  Mesatar (1-3 sekonda) mund të shkaktojë zbehje dhe kolaps sulmuesi do të rikuperohet pas pak kohe.
– I larte (4-5 sekonda), shkakton tronditje dhe çorientim për disa minuta dhe gjithashtu mund të shkaktojë humbjen e vullnetit për të vazhduar qëllimin e tij kriminal.

Elektrik Profesional Stun Gun per Vetmbrojtje

Elektrik Dore profesionl stun gun per vetmbrojtje

Specifikimet Teknike

Përdorimi energjise hyrëse: 220-240V
Koha e drejtimit: 3 orë
LUX: 300 lumens (prodhimi maksimal)
Hyrja e energjise: DC 3.7V
Aktual:> 2.5A
Madhësia: 164 x 39 x 34 (mm)
Prodhimi i energjisë: 20000kV
Pesha: 200g


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik Stun Gun | Elektrik Profesional per Vetmbrojtje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik dore profesional stun gun per vetmbrojtje

Elektrik Stun Gun | Elektrik Profesional per Vetmbrojtje

1,990 L