Dvb T2 Android Box Petra G5 | Manaseer

6,900 L8,900 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Suporton teknologjine: H.265
Sistemi Operativ: AllWinner H3
CPU: ARM Quad Cortex-A7 deri ne 1.2GHz
RAM: DDR3 2GB
ROM: 16GB
WiFi: 2.4GHZ

KODI: dvb-t2-android-tv-box-petra-g5 Kategorite , , ETIKETIME: , ,

DVB T2 & ANDROID TV BOX

DVB T2 dhe Android TV Box with tuner – Petra G5 Manaseer Decoder Receiver  | Dyqan Taxi 

Manaseer po shton nje hapesire dhe njesi te re biznesi te vlefshme per teknologjine, duke krijuar njesi te integruar te mediave dhe argetimit. Qellimi eshte te ofroje nje list ete gjere te videove me te fundit premium ne internet per sherbimet e kerkeses ne cdo kohe, ne cdo vend dhe ne cdo pajisje. Ne permbajtje perfshihen mijera filma, seri dhe programe argetuese te femijeve dhe familjes nga kultura dhe vende te ndrysmhme. Kohet e fundit kjo kompani ka nenshkruar me ofruesit me te mire te permbajtjes nderkombetare mbi baza ekskluzive te transmetimit.

android tv box dvb t2 petra g5 ne dyqan taxi

Kenaquni me pajisjet e fundit te zgjuara si DVB T2 Android Petra G5. Kthejeni ekranin tuaj ne Smart TV.
Suporton formatin 4K. Ju mund te shikoni filmat me te fundit dhe serite e fundit me pamje shume cilesore. Mund te shikoni filma video edhe te shkarkoni aplikacione te ndryshme. Mund te shikoni permbajtjen e telefonit tuaj ne ekran permes kesaj pajisje. 

Petra G5 Manaseer Android TV Box

DVB T2 dhe Android TV Box with tuner – Petra G5 Manaseer Decoder Receiver | Dyqan Taxi

Specifikat

Suporton teknologjine: H.265
Sistemi Operativ: AllWinner H3
CPU: ARM Quad Cortex-A7 deri ne 1.2GHz
RAM: DDR3 2GB
ROM: 16GB
WiFi: 2.4GHZ


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

dvb t2 android box decoder petra g5 manaseer ne dyqan taxi

Dvb T2 Android Box Petra G5 | Manaseer

6,900 L8,900 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat