DSP E-70003 – Makine Depilimi 9 ne 1 – Shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Permban 9 aksesore
  • I nevojshem per kujdesin e trupit dhe lekures
  • Nuk shkakton irritime ne lekure
  • Vepron lehte dhe shpejte
  • Shume praktike dhe lehtesisht e transportueshme
KODI: DSP E-70003 Kategori: ,

MAKINE DEPILIMI 9 ne 1 – DSP E 7003

Makine depilimi 9 ne 1 DSP E-70003 eshte depilatori i vetem qe ju nevojitet. Fale fuksioneve te shumta qe kryen, kjo paisje eshte kaq e domosdoshme per kujdesin e trupit dhe lekures suaj. Me nje nje cilesi optimale dhe me cmimin me te mire ne treg, kjo makine do te kthehet ne aksesorin tuaj te preferuar dhe do te jete nje shpenzim per te cilin vetja juaj do t’ju falenderoj.

Seti permban 9 aksesor:

  • Pastrues kallove
  • Thonjeve
  • Ushqyesin
  • Pedikyrin

Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

,

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

depilues per femrat pastron kembet lekure e lemuar shitje online dyqan taxi

DSP E-70003 - Makine Depilimi 9 ne 1 - Shitje online

WhatsApp chat