DSP 30075 | Tharese flokesh ne shitje online

3,600 L

Ka stok

 • Funksion jonik mbron floket nga nxehtesia dhe nuk demton
 • Me nivel maksimal nxehtesie dhe dy nivele ajri
 • Me nje dizajn modern ne ngjyre te kuqe
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50/60Hz
 • Fuqia e motorit: 1900-2300W
KODI: DSP 30075 Kategori: , , ,

THARESE FLOKESH DSP 30075

Tharese flokesh DSP 30075 ka nje funksion jonik te integruar fale teknologjise e cila rrotullohet dhe ju mund ta perdorni kete tharese ne dy menyra. Nuk ben djegien e flokeve dhe nuk i demton ato. E projektuar per perkujdesje maksimale per floket tuaj. Mund ta porosisni online ne Dyqan Taxi

THARESE FLOKESH PROFESIONALE PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE

 • Mund ta mbani ne dore per nje kohe te gjate pa u lodhur sepse mund te perdoret lehtesisht
 • Ndihmon ne tharjen, zbutjen e flokeve
 • Dhuron shkelqim dhe volum per floket
 • Dizajnuar per floke te gjata, te shkurtera, te drejta, te formuara dhe kacurrela
 • Mbron floket nga nxehtesia
 • Me dy nivele ajeri, ku mund te krehni floket ne menyra te ndryshme

Porosit online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “DSP 30075 | Tharese flokesh ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh profesionale DSP 30075 ne Dyqan Taxi

DSP 30075 | Tharese flokesh ne shitje online