Drite Murale me solar | Sensor Wall Light

800 L1,200 L (-33%)

Ka stok

Drite murale e pajisur me 48 drita LED super te ndritshme, siguron ndricim te shkelqyeshem i cili eshte me i forte se dritat e tjera me solar. Menyra e ndricimit  ku gjate nates

KODI: 735541404207 Kategori: , ETIKETIMI:

DRITE MURALE ME KARIKIM DIELLOR

Drite murale me solar | Solar Wall Light

Drite muri e pajisur me 48 drita LED super te ndritshme, siguron ndricim te shkelqyeshem i cili eshte me i forte se dritat e tjera me solar.

EVERBRITE LED ME SENSOR

Menyra e ndricimit  ku gjate nates llampa qendron e fikur dhe ne momentin qe sensoret e saj kapin levizje llampa do te ndricoje.
Sensor i integruar i kendit te gjere. Mbulon nje siperfaqe te konsiderueshme te ambjentit tuaj. Drita do te ndizet automatikisht sapo te ndiej levizje. Levizjet nga kafshet apo njerezit do te aktivizojne driten.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Drite Murale me solar | Sensor Wall Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drite led me karikim diellor solar charger panel dyqan taxi shitje online

Drite Murale me solar | Sensor Wall Light

800 L1,200 L (-33%)

Shto ne Shporte