Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light | Blerje online

1,490 L

Ka stok

Kjo llampe LED ploteson nevojat tuaja. Me sensor te ndjeshem dhe ndaj levizjes me te vogel. Ndizet atehere kur ju afroheni dhe fiket kur ju largoheni. Detekton levizjen 25 metra larg. Eshte e persosur per sigurine e hapesirave tuaja private.

KODI: drite-led-sunblast-me-sensor KATEGORIA:

Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light

Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light | Blerje online

Jeni ne kerkim te ndricimit te duhur per deren tuaj gjate nates, kopshin apo oborrin tuaj?
Kjo llampe LED ploteson nevojat tuaja. Me sensor te ndjeshem dhe ndaj levizjes me te vogel. Ndizet atehere kur ju afroheni dhe fiket kur ju largoheni. Detekton levizjen 25 metra larg. Eshte e persosur per sigurine e hapesirave tuaja private.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light | Blerje online

Drite LED Sunblast per shtepi | LED Light | Blerje online