Drita per Vitin e Ri | Zbukurime Krishtlindjet & Viti i Ri

2,990 L

Ka stok

 • Lehtë për tu vendosur.
 • Star Shower Tree Dazzler instalohen brenda sekondave.
 • Vendosni unazën në majë të pemës tuaj.
 • Rregulloni fillesat vertikale të llambave LED në pozicionin që dëshironi.
 • Pjesa më e vështirë do të jetë zgjedhja e modalitetit të shfaqjes së dritës që dëshironi të shfaqni!
KODI: 10301938 KATEGORIA:

STAR SHOWER TREE DAZZLER | DRITA PER VITIN E RI | ZBUKURIME

Drita per Vitin e Ri | Babagjyshi, Krishtlindjet dhe Viti i Ri | Zbukurime

Dritat e zakonshme janë një ngaterrese e lodhshme për t’u varur. Dhe ato janë nje cilesi ku llambat digjen dhe prishin tërë ekranin tuaj të dritës në pemën e vitit te ri. Lulëzoni pemën tuaj këtë sezon të festave me Star Shower Tree Dazzler. Eshtë mënyra e lehtë, festive për të krijuar një dritë spektakolare në Pemën tuaj të Krishtlindjes.

dritat e pemes se vitit te ri krishtlindjet viti i ri dhe babagjyshi

Familja Star Shower është zgjidhja më e shitur për dekorimin e shtëpive për ditet e festave. Shikoni shtëpinë tuaj të vijë në jetë me keto drita per pemen e Vitit te Ri. Transformon shtëpinë tuaj me drita të ndritshme, festive, shoqëruar me teknologjinë më të fundit.

Nuk ka nevoje qe ju te zgjidhni ngaterresen e bere mjafton te vendosni rrethin ne majen e pemes suaj dhe ato do te derdhen lirshem mbi peme. Ju ngelet vetem ti perhapni si deshironi dhe ti vendosni ne prize.

PER TE PASUR KRISHTLINDJET PERFEKTE!

31 modele të dritës LED te cilat do ju bejne per vete menjehere, dhe ne menyren me te tjeshte te mundshme edhe në të gjithë vendin do te shkelqejne drita te bukura dhe atraktive.

Dritat e zakonshme të telit nuk i japin pemës tuaj një shfaqje të lehtë. Por Star Shower Tree Dazzler shfaq 31 modele të ndryshme dritë!
Viti i Ri ku babagjyshi e ka me te lehte te gjej vendin ku do te vendos disa “zbukurime” per ju! Femijet tuaj do te jene teper te lumtur pasi te shohin keto ngjyra LED dhe nuk do deshirojne qe ti hiqni asnjehere. Gjithashtu keto drita mund te perdoren edhe ne ambjente te tjera pervecse per Vitin e RI. Ju mund ti vendosni ne dhomen tuaj te gjumit per te krijuar nje ambjent estetik dhe te bukur. Drita që i rregulloni vete sipas deshires suaj pa problem. 

Zbukurime Viti i ri | Drita per Vitin e Ri

Modalitetet e shfaqjes së dritës:

STILL: Shfaq drita të ngurta ose alternative në ngjyrat e mëposhtme: të kuqe, blu, jeshile, të bardhë, kallam karamele dhe ylber.
SHIMMER: E bën pemën tuaj të shkëlqejë me drita të ndezura në ngjyrat e mëposhtme: të kuqe, blu, jeshile, rozë / vjollcë dhe ylber.
SHOW: Modelet lëvizëse dhe valët vertikale të dritës shumëngjyrësh në modelet e mëposhtme: Ngjyrat e rrjedhura, rrotullimi per Krishtlindjet dhe Viti i Ri, kaskada shumëngjyrësh, zbehet ylberi dhe rrotullimi me 8 ngjyra. Vjen me 8 ngjyra te ndryshme te cilat kur nderthuren bashke krijojne nje ambjent shume te bukur ku cdokush do te deshironte te ishte pjese e tij. Dritat janë të vecanta që nuk do t’ju merziten asnjehere.

drita per vitin e ri zbukurime babagjyshi krishtlindjet dhe viti i ri

ZBUKURIME PER VITIN E RI

E Lehtë për tu vendosur.
Star Shower Tree Dazzler instalohen brenda sekondave.
Vendosni unazën në majë të pemës tuaj.
Rregulloni fillesat vertikale të llambave LED në pozicionin që dëshironi.Vendoseni në Tree Dazzler dhe shikoni shfaqjen!
Pjesa më e vështirë do të jetë zgjedhja e modalitetit të shfaqjes së dritës që dëshironi të shfaqni!

viti i ri babagjyshi dekorime bli online dyqan taxi

Star Shower Tree Dazzler ka 8 fijet, secila me 8 llamba LED të ndritshme, për një total prej 64 llamba. Llamba LED të ndërtuara deri në teknologjine me te fundit projektuar me qellimin për të zgjatur një jetë. Për pajtueshmërinë më të mirë Star Tree Tree Dazzler, lartësia mesatare e rekomanduar e pemës është 7.5 metra. Star Shower Tree Dazzler është efikas në energji dhe përdor <5mW.

 

Të gjitha dekorimet mund të jene perfekte per vitin e ri.

DRITA LED PER VITIN E RI | Viti i ri babagjyshi

Ndriçim i lartë, konsum i ulët i energjisë Dritë e dekorimit të jashtëm dhe të brendshëm

Ndizni festën tuaj të festës me dritat e ndezura të telit E shkëlqyeshme për Krishtlindje, dasmë, festa ose raste të tjera festash Kjo dritë LED e vargut është e papërshkueshme nga uji, megjithatë bateria jo. I përshtatshëm për raste të tilla si martesa, hoteli, ndërtesa e biznesit, zbukurimi i festivalit, dekorimi i shtëpisë, vitrina e dyqanit, klubi, koncerti, salla e këndimit, shfaqja e modës, salla e vallëzimit.

 • Mundësuar nga 3 bateri AA (nuk përfshihen)
 • Materiali: tela bakri Gjatësia: 2M / 5M / 10M
 • Sasia e udhëhequr: 20/50/100 LED
 • Modaliteti 3: ON (i qëndrueshëm ndezur)
 • Blic OFF Proofshtë i papërshkueshëm nga uji: Po,
 • kutia e baterisë duhet të mbrohet mirë nëse përdoret në ditë me shi
 • Tensioni i furnizimit: 4.5V

Paketa përfshirë: Dritat e vargut të baterisë 1X të udhëhequr (bateria nuk përfshihet)

zbukurime per vitin e ri me ngjyra blerje online dyqan taxiDRITA PER PEMEN E VITIT TE RI | Zbukurime Viti i Ri si asnjehere me pare.

Kujdes ju lutem: Urdhëroni të paketoni Dritën e Pemës së Krishtlindjes në mënyrë të sigurt, Ne përdorim qesen flluskë në vend të kutisë origjinale. Emri i artikullit: 48/64 Llamba LED Dritat verbuese të Pemës.

Krijoni një shfaqje verbuese të dritës në pemën tuaj të Krishtlindjeve në sekonda Dizajni i fijes vertikale të llambës parandalon ngatërrimin dhe rregullohet lehtë Ka 48/64 llamba LED me efiçiencë të energjisë që përdorin <5mW Tre mënyra të ndryshme të shfaqjes së dritës: akoma, vezullim dhe shfaqje

Dazzler 1 Star Dushi Tree Ngjyra: 16 modele të lehta

Dekorimi i pemës së Krishtlindjes u bë i lehtë.

Dritat e zakonshme të vargut janë një sherr i tillë për t’u varur. Dhe ato janë thjesht ato të zakonshmet. Bredh pemën tënde këtë sezon festash me Star Dower Tree Dazzler. Që të keni krishtlindjet perfekte!

Eshtë mënyra e thjeshtë, festive për të krijuar një dritë spektakolare në Pemën tuaj të Krishtlindjes. Tree Dazzler instalohet në sekonda. Vetëm vendosni unazën në majë të pemës tuaj.

Pastaj rregulloni fijet vertikale të llambave LED në pozicionin që dëshironi. Pjesa më e vështirë do të jetë zgjedhja e mënyrës së shfaqjes së dritës që dëshironi të shfaqni!

Specifikimet dhe cilësimet | Krishtlindjet dhe viti i rizbukurime viti i ri bli online dyqan taxi

Star Dushi Tree Dazzler ka 8 fije, secila me 8 llamba LED të ndritshme, për një total prej 64 llamba. Llambat LED të ndërtuara deri në të fundit garantohen se do të zgjasin gjithë jetën.

Përdorni një njësi Tree Dazzler ose grumbulloni njësi të shumta për shfaqjen përfundimtare të dritës së Pemës së Krishtlindjes! Vizatim zbukurime per vitin e ri vetem ne Dyqan Taxi!

Lartësia mesatare e rekomanduar e pemës është 7.5 metra. Tree Dazzler është efikas në energji dhe përdor <5mW.

Modalitetet e shfaqjes së dritës. Gjithashtu shfaq drita të forta ose alternative në ngjyrat e mëposhtme: e kuqe, blu, jeshile, e bardhë, dhe ylber. SHIMMER: bën që pema juaj të vezullojë me drita të ndezura në ngjyrat e mëposhtme: e kuqe, blu, jeshile, rozë / vjollcë dhe ylber.

FESTAT ME NGJYRAT ME TE BUKURA

Bejini festat me te bukura se kurre me pare. Ngjyrat qe ofrojne keto dritat jane kaq te vecanta dhe festive ne te njejten kohe. Ngjyrat nderthuren kaq bukur me njera tjetren sa do te bien pafundesisht ne sy.

Shijoni ushqimet tuaja të shijshme me familjen tuaj nen dritat me te bukura. Viti i ri babagjyshi vjen per ju.

Dritat jane shume te lehta ne perdorim dhe ne instalim duke mos ju bezdisur aspak ne vendosjen e tyre ne asnje moment. Krijoni nje ambjet festiv te bukur dhe terheqes per ju, familjaret tuaj dhe te vegjlit tuaj.


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Drita per Vitin e Ri | Zbukurime Krishtlindjet & Viti i Ri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drita per Vitin e Ri | Zbukurime Krishtlindjet & Viti i Ri

WhatsApp chat