Doogee X95 2GB RAM 16GB ROM | Cmimi me i mire Online

10,490 L12,000 L (-13%)

2 GB RAM
Memorja – 16GB ROM
Rrjeti – 4G
Karta Sim – Dual
Procesori – Quad Core
Karikimi i shpejte | Fast Charging

BluE zezeJeshile
Pastro
KODI: Doogee-X95 Kategori: , , ,

DOOGEE X95 4G 2GB 16GB

Doogee X95 eshte modeli me i ri i vitit 2020. Ky model vjen per ju i pajisur me teknologjine 4G.
2GB RAM per nje shpejtesi optimale ne perdorim | 2GB OF RAM | Nje celular modern i vitit 2020

DOOGEE X95 4G | CELULAR 2020

SPECIFIKAT

 • Ekrani: 6.52-inch 540 x 1200 pixel (202ppi) me Corning Gorilla GlassDoogee X95 ne shitje
 • Procesori: MT6737 Quad Core
 • GPU: ARM Mali-T720 MP1 650MHz
 • Sistemi: Android 10
 • RAM: 2GB
 • ROM: 16GB | Internal Storage |
 • Memorje e jashtme: microSD Card slot (T-Flash Card), deri ne 128GB
 • Kamera: 13.0 MP+2.0MP+2.0MP, F/2.0 | Rear Camera |
 • Selfie: 5.0MP, F/2.2 | Front camera – face Unlock |
 • SIM Card : Dual SIM
 • Bateria: 4350mAh | fast Charging
 • Karikimi: microUSB

Cfare ka te re dhe superiore nga modelet e tjera

 • Dojxh X95 ne shitje
 • Cmimi
 • Ekran te paster
 • Procesori i shpejte
 • Bateri qe zgjat
 • Kamera cilesore
 • Google experience
 • Dual SIM
 • Dizajn elegant

 


Porosit telefonin tend DOOGEE ne cmimin me te mire vetem ne DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Doogee X95 2GB RAM 16GB ROM | Cmimi me i mire Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Doogee X95 ne shitje Online ne Tirane Shqiperi Dyqan Taxi

Doogee X95 2GB RAM 16GB ROM | Cmimi me i mire Online

10,490 L12,000 L (-13%)

Shto ne Shporte