Doogee X90L Specs | Smartphone Review

13,900 L

Ka stok

Procesor Quadcore
Bateri 3400 Mah
3 Kamera
Rrjeti 4G
Dual SIM
Android 8.1

KODI: Dogee-X90L-Black Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

DOOGEE X90L 4G

Doogee X90L Celular – Smartphone Specs | Review

Ekran 6.1 Inch, 3Gb Ram per me shume shpejtesi,16GB memorje dhe suport per karte deri ne 128GB

Suporton rrjetin me te shpejte 4G per telefonata dhe navigim super te shpejte.

Bateri te fuqishme 3,400 mAh per te naviguar gjithe diten.

Me dy karta sim , per punen dhe familjen .

Mund ta blini online ose ne tel 0682141111

 

Celular Doogee X90l Smartphone 

Doogee X90L Celular – Smartphone Specs | Review 

Doogee X90l Dyqan Taxi Shitje Online

Specifikat

 • Modeli – X90L
 • Rrjeti – 4G
 • CPU – Quad-Core 1.5GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock
 • Chipset – MediaTek MT6739, 64-bit Processor
 • GPU – PowerVR GE8100, 450 MHz
 • Kamera – 8MP+5MP me Dual-LED dhe AF / Kamera dual
 • Selfie –  5MP
 • Memorja – RAM- 3GB LPDDR3, | ROM 16GB – Karte memorje deri ne  128GB
 • Ekrani – Screen size 6.1 inches IPS, HD+ (1280 x 600 Pixels)
 • Bateria – 3400 mAh Lithium-Polymer
 • SIM – Dual SIM (Nano + Nano), Dual Standby
 • Sensore – Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light
 • Sistemi operativ i Doogee X90L – Android 8.1 Oreo Go Edition
 • I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1x Nano SIM Card Slot, microSD/TF Card Slot, Micro USB Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Dimensionet: 72.8 mm x 153.9 mm x 9.9 mm
 • Pesha: 150 Grams
 • Opsione – Plastic alloy Body Design, LTE Cat-4, Computer Sync, OTA Sync, Tethering, FM Radio, USB On-The-Go (OTG) Support, 18:9 Display Aspect Ratio, Bluetooth, Fingerprint ID, Dual Camera Setup, Micro USB, 5V/1A Charger Output Power.

Porosit Doogee Online ne Shqiperi ne DyqanTaxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
RAM

3GB

Procesori

Quad Core

Bateria

3400 mAh

Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Sajmir keqi

  Super

Main Menu

Celular Doogee X90l dyqan taxi doogee shitje online dyqan online doogee smartphone all models x90 3g

Doogee X90L Specs | Smartphone Review