Doogee Smartphone | N20 Pro 6GB 128GB

15,900 L

Ka stok

 • Karta SD: Po microSD, microSDHC, microSDXC
 • SIM: DualSim
 • Karakteristikat: 6.3 “, LCD IPS
 • Përkufizimi: Full HD +
 • Rezolucioni: 1080 x 2280 pixel
 • Kamera e përparme: 16 MP – f / 2
 • Kamera e pasme: 16 MP – f / 2 Sony IMX298 Exmor RS. Katër kamera.
 • Blic: Po LED
KODI: Doogee-n20-pro Kategori: , ,

DOOGEE SMARTPHONE N20 PRO 6 + 128 GB

Doogee N20 Pro smartphone, një konfigurim i kamerës me cilësi të lartë, e vleresuar nga te gjithe perdoruesit e N20.Ky smaprtphone vjen me nje ekran 6.3 inç duke e bere me atraktive pamjen e figurave apo filmave qe ju do te shihni ne te.

Rezolucion i plotë + HD dhe ekran xhami i rrumbullakosur 2.5D. Gjithashtu ka nje procesor Mediatek Helio P60, 6 GB RAM -kapacitet ruajtje 128 GB dhe kamera kryesore 16 MP Sony IMX298

doogee n20 pro smartphoneCELULAR DOOGEE ME EKRAN TE MREKULLUESHEM

Doogee n20 pro është një nga markat më interesante në vitet e fundit si edhe me e kerkuara. Kështu, Doogee N20 Pro ka një ekran të mrekullueshëm 6.3 inç dhe përmban rezolucion FullHD +, madhësi spektakolare dhe cilësi të rezolucionit.

Jo vetëm që është një model spektakolar, por është gjithashtu një nga më tërheqëset falë ekranit të tij prej xhami të rrumbullakosur 2.5D, i cili e bën telefonin tuaj të duket spektakolar. Një nga modelet më interesante të Doogee.

Nje nga pjeset me te vleresuara te ketij modeli eshte kamera e tij me rezolucion te larte. Me një sensor kryesor Sony IMX298 16 MP, i shoqëruar nga një sensor me kënd të gjerë 135º që do t’ju lejojë të bëni të gjitha llojet e fotove.

PNë këtë mënyrë, ju do të bëni fotografi dhe video te cilat do te jene te mahnitshme. Dhe në pjesën e përparme ka një sensor 16 MP për tu argëtuar gjatë bërjes së selfive.

DOOGEE N20 PRAKTIK DHE I SHPEJTE

Përveç një ekrani spektakolar dhe shume cilesor, ky është një nga telefonët inteligjentë më të fuqishëm të markes Doogee i cilin konkuron me cdo model tjeter te ngjashem te momentit.

Nje smartphone i cili do te jete i shpejte dhe praktik ne perdorim. Cdo aplikacion, dhe loje do te hapet dhe do te funksionoje ne menyren me te mire qe keni pare ndonjehere. Doogee N20 vjen me 6 GB memorje RAM dhe një kapacitet ruajtje prej 128 GB, të cilin mund ta zgjeroni falë folesë së saj të kartës SD.

Doogee N20 ky model ka një bateri 4400 mAh, një nga bateritë më te forta që do të gjeni për momentin, e cila ofron bateri gjatë gjithë ditës. Gjithashtu ai përmban një lexues të gjurmëve të gishtave dhe mundësohet nga Android 10 (Q) OS.

Kamer e pasme quad – Kamerë e përparme 16 MP – Bateri 4400 mAh – Android 10 (P) – Lexues i gjurmëve të gishtave

Nese jeni ne kerkim te nje telefoni praktik i cili eshte i shpejte dhe ju ploteson cdo nevoje, atehere Doogee n20 Pro smartphone eshte telefoni me ideal qe mund te gjeni ne treg.

Dhe jo vetem kaq, memoria e larte qe ai posedon eshte nje plus shume i madh per kete telefon. Ju mund te shkarkoni cdo aplikacion qe deshironi. Nese jeni nje person ne levizje dhe nuk kaloni dot shume kohe ne shtepi, atehere ju mund te shkarkoni aplikacionet televizive ne playstore si, Klan Tv, Top Channel e te tjera me rradhe per te ndjekur te rejat me te fundit dhe per te qene perhere i perditesuar me cdo gje qe ndodh rreth jush.

IMPROVE YOUR EXPERIENCE | Doogee n20 pro

Dizajni i xhamit me dy shtresa është i azhurnuar. Të tilla si kristali, drita dhe hija, pjesa më e hollë e trupit DOOGEE N20 Pro smartphone është 8.8 mm dhe peshon 175g. Kapje e lehtë, e rrumbullakët dhe e rehatshme. Vjen ne ngjyrat Fantasy Forest, Streamer Purple, Space Grey.

Kamera e pasme me kuadrate AI 16MP: camera Kamera e pasme me kuadrate AI ,

Perfect front camera

Takohuni me të gjitha nevojat tuaja ditore për fotografi (Kamera kryesore 16MP, algoritmi Al, diafragma e ndritshme F / 2.0, Kamera me kënd shumë të gjerë 130 °, E pabesueshme 8MP 130 ° lente ultra me kënd të gjerë me korrigjim AI për të parandaluar shtrembërimin., Kamera portrete, Makrokamera, Kamera e përparme 16MP)

Pyetje: Çfarë është një Pixel?

A: Në imazhin dixhital, një piksel (ose element i figurës) është artikulli më i vogël i informacionit në një imazh. Pixel janë rregulluar në një rrjet 2-dimensionale, të përfaqësuar duke përdorur sheshe.

Çdo piksel është një shembull i një imazhi origjinal. Ku më shumë mostra zakonisht ofrojnë paraqitje më të sakta të origjinalit. Intensiteti i secilit piksel është i ndryshueshëm; në sistemet e ngjyrave, secili piksel ka tipikisht tre ose katër komponentë të tillë si e kuqja, jeshilja dhe bluja, ose bluja, e purpurta, e verdha dhe e zeza.
Fjala pixel bazohet në një tkurrje të pix (“fotografi”) dhe el (për “element”).

Pyetje: Çfarë është rezolucioni i imazhit? 

Përgjigje: Termi rezolucion përdoret shpesh si numër pixel në imazhin dixhital. Kur numërimi i pikselëve referohet si rezolucion, konvencioni është të përshkruajmë rezolucionin e pixelit me bashkësinë e dy numrave.

Numri i parë është numri i kolonave të pikselëve (gjerësia) dhe i dyti është numri i rreshtave të pikselëve (lartësia), për shembull 640 me 480. Një konvencion tjetër i njohur është përmendja e rezolucionit si numri i përgjithshëm i pikselëve në imazh dhënë si numër i megapikselëve.

Doogee N20 PRO SMARTPHONE

I cili mund të llogaritet duke shumëzuar kolonat pixel me rreshtat pixel dhe pjesëtuar me një milion. Një imazh me gjerësi 2048 pixel dhe lartësi 1536 pixel ka gjithsej 2048 × 1536 = 3,145,728 pixel ose 3,1 megapiksel.

Dikush mund ta referojë atë si 2048 deri në 1536 ose një imazh 3.1 megapiksel. Konventat e tjera përfshijnë përshkrimin e pikseleve për njësi të gjatësisë ose pikselëve për njësinë e sipërfaqes, të tilla si pikselët për inç ose për inçin katror.
Më poshtë është një ilustrim se si mund të shfaqet e njëjta imazh në rezolucione të ndryshme pikselësh.

SCREEN SIZE

Ekran 6,3 F FHD +: 3 6,3 F ekran me pika uji me një raport aspekti 19: 9 do t’ju sjellë një festë vizuale në nivelin e filmit. (6,3 “FHD + Ekran uji me rezolucion, Rezolucioni 1080 * 2280, densiteti i pixelit 428 PPI, 91% Raporti ekran me trup, Raporti i aspektit 19: 9)

External Memory Dual Led

Material i fortë, azhurnim i fortë: Process Procesor i fuqishëm Octa-Core, DOOGEE N20 Pro, duke ju dhënë një përvojë më të shpejtë dhe të duhur të lojrave dhe videove. 6 GB memorie e madhe, programe të shumta që funksionojnë në të njëjtën kohë, të qetë dhe të qëndrueshme.

Deri në 128 GB hapësirë ​​ruajtëse me kapacitet të madh, zgjerimi maksimal është 256 GB, ju mund të ngarkoni një larmi lojërash në shkallë të gjerë dhe video me definicion të lartë për të përmbushur më shumë nevojat tuaja.

MOBILE PHONE 6GB OF RAM

Doogee Smartphone me Battery 4400mAh bateri me kapacitet të larte. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar, ose duke kryer punë, një bateri me jetëgjatësi është e domosdoshme. Me baterinë me kapacitet ultra të lartë 4400mAh, mund të shfletoni telefonin tuaj për orë të tëra pa u shqetësuar se do të mbaroni energjinë.

Cdo funksion qe ju deshironi te kryeni me kete telefon ai do e zbatoj me se miri. Madje edhe me shpejte se cdo telefon tjeter qe ju mund te keni perdorur deri me sot.

Specifikat | Doogee n20 prodoogee n20 6 128 gb bli online dyqan taxi
 • Sistemi i funksionimit: Android 10 (Q)
 • Procesori Octa Core, MediaTek Helio P60 (MT6771) 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73, 4x 2.0GHz ARM Cortex-A53 në 4 GHz
 • Grafik: ARM Mali-G72 MP3, Bërthamat: 3 në 800 MHz
 • RAM: 6 GB
 • Hapësira ruajtëse: 128 GB e zgjerueshme nga SD në 128 GB
 • Karta SD: Po microSD, microSDHC, microSDXC
 • SIM: DualSim
 • Karakteristikat: 6.3 “, LCD IPS
 • Përkufizimi: Full HD +
 • Rezolucioni: 1080 x 2280 pixel
 • Kamera e përparme: 16 MP – f / 2
 • Kamera e pasme: 16 MP – f / 2 Sony IMX298 Exmor RS. Katër kamera.
 • Blic: Po LED
 • Kamera e dytë e pasme: 8MP. 130º Sensor me kënd të gjerë
 • Kamera e tretë e pasme: 2 MP. Sensori i thellësisë (modaliteti i portretit)
 • Kamera e katërt e pasme: 2MP. Lente makro (deri në 4 cm)
 • Ngjyra: e gjelbër / blu / e zezë.
 • Kapaciteti baterise: 4400 mAh.
 • Karikim i shpejtë 10W.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Doogee Smartphone | N20 Pro 6GB 128GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doogee n20 pro smartphone bli online dyqan taxi

Doogee Smartphone | N20 Pro 6GB 128GB