Doogee Smartphone | N20 Pro 6+128 GB

15,900 L

Ka stok

 • Karta SD: Po microSD, microSDHC, microSDXC
 • SIM: DualSim
 • Karakteristikat: 6.3 “, LCD IPS
 • Përkufizimi: Full HD +
 • Rezolucioni: 1080 x 2280 pixel
 • Kamera e përparme: 16 MP – f / 2
 • Kamera e pasme: 16 MP – f / 2 Sony IMX298 Exmor RS. Katër kamera.
 • Blic: Po LED
KODI: Doogee-n20-pro Kategori: , ,

DOOGEE SMARTPHONE N20 PRO 6 + 128 GB

Doogee N20 Pro, një konfigurim i kamerës me cilësi të lartë, e vleresuar nga te gjithe perdoruesit e N20.Ky smaprtphone vjen me nje ekran 6.3 inç duke e bere me atraktive pamjen e figurave apo filmave qe ju do te shihni ne te.

Rezolucion i plotë + HD dhe ekran xhami i rrumbullakosur 2.5D. Gjithashtu ka nje procesor Mediatek Helio P60, 6 GB RAM -kapacitet ruajtje 128 GB dhe kamera kryesore 16 MP Sony IMX298

CELULAR DOOGEE ME EKRAN TE MREKULLUESHEM

Doogee është një nga markat më interesante në vitet e fundit si edhe me e kerkuara. Kështu, Doogee N20 Pro ka një ekran të mrekullueshëm 6.3 inç dhe përmban rezolucion FullHD +, madhësi spektakolare dhe cilësi të rezolucionit.

Jo vetëm që është një model spektakolar, por është gjithashtu një nga më tërheqëset falë ekranit të tij prej xhami të rrumbullakosur 2.5D, i cili e bën telefonin tuaj të duket spektakolar. Një nga modelet më interesante të Doogee.

Nje nga pjeset me te vleresuara te ketij modeli eshte kamera e tij me rezolucion te larte. Me një sensor kryesor Sony IMX298 16 MP, i shoqëruar nga një sensor me kënd të gjerë 135º që do t’ju lejojë të bëni të gjitha llojet e fotove.

PNë këtë mënyrë, ju do të bëni fotografi dhe video te cilat do te jene te mahnitshme. Dhe në pjesën e përparme ka një sensor 16 MP për tu argëtuar gjatë bërjes së selfive.

DOOGEE N20 PRAKTIK DHE I SHPEJTE

Përveç një ekrani spektakolar dhe shume cilesor, ky është një nga telefonët inteligjentë më të fuqishëm të markes Doogee i cilin konkuron me cdo model tjeter te ngjashem te momentit.

Nje smartphone i cili do te jete i shpejte dhe praktik ne perdorim. Cdo aplikacion, dhe loje do te hapet dhe do te funksionoje ne menyren me te mire qe keni pare ndonjehere. Doogee N20 vjen me 6 GB memorje RAM dhe një kapacitet ruajtje prej 128 GB, të cilin mund ta zgjeroni falë folesë së saj të kartës SD.

Doogee N20 ky model ka një bateri 4400 mAh, një nga bateritë më te forta që do të gjeni për momentin, e cila ofron bateri gjatë gjithë ditës. Gjithashtu ai përmban një lexues të gjurmëve të gishtave dhe mundësohet nga Android 10 (Q) OS.

Kamer e pasme quad – Kamerë e përparme 16 MP – Bateri 4400 mAh – Android 10 (P) – Lexues i gjurmëve të gishtave

Specifikat:doogee n20 6 128 gb bli online dyqan taxi
 • Sistemi i funksionimit: Android 10 (Q)
 • Procesori Octa Core, MediaTek Helio P60 (MT6771) 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73, 4x 2.0GHz ARM Cortex-A53 në 4 GHz
 • Grafik: ARM Mali-G72 MP3, Bërthamat: 3 në 800 MHz
 • RAM: 6 GB
 • Hapësira ruajtëse: 128 GB e zgjerueshme nga SD në 128 GB
 • Karta SD: Po microSD, microSDHC, microSDXC
 • SIM: DualSim
 • Karakteristikat: 6.3 “, LCD IPS
 • Përkufizimi: Full HD +
 • Rezolucioni: 1080 x 2280 pixel
 • Kamera e përparme: 16 MP – f / 2
 • Kamera e pasme: 16 MP – f / 2 Sony IMX298 Exmor RS. Katër kamera.
 • Blic: Po LED
 • Kamera e dytë e pasme: 8MP. 130º Sensor me kënd të gjerë
 • Kamera e tretë e pasme: 2 MP. Sensori i thellësisë (modaliteti i portretit)
 • Kamera e katërt e pasme: 2MP. Lente makro (deri në 4 cm)
 • Ngjyra: e gjelbër / blu / e zezë.
 • Kapaciteti baterise: 4400 mAh.
 • Karikim i shpejtë 10W.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Doogee Smartphone | N20 Pro 6+128 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doogee n20 pro smartphone bli online dyqan taxi

Doogee Smartphone | N20 Pro 6+128 GB

WhatsApp chat