Doogee Bl12000 Pro | Smartphone | ROM 64GB | RAM 6GB

24,900 L

S’ka stok

Specifikimet Doogee | Smartphone

Rrjeti:4G
Dual Sim
Dimensionet: 162*74.4*14mm
Pesha:300g
Ekrani:6.0inch
Doogee Bl12000 Pro me Sistem operativ:Android 7.0 Nougat OS (Upgradable to Android 8.0 Oreo)
RAM:6GB
ROM:64GB
Kamera:16+13MP Dual-LED, panorama,HDR
Selfie:16+8MP
Bateria:1200mAh 

DOOGEE BL12000 PRO

Doogee Bl12000 Pro | Black | Smartphone | Dyqan Taxi | Blerje Online

Dizajn elegant me nje trup te rrumbullakosur dhe siperfaqe te pasme cilesore.
Ne pjesen e perparme ka nje ekran 6.0inch plot ngjyra te gjalla. Shpenzoni ore plot aventure ne boten qe fsihet pertej ekranit te tij.

Kapaciteti i baterise ju lejon ta perdorni kete smartphone Doogee pa kufizime per nje kohe te gjate. Behuni gati dhe nisuni per udhetime pa karikues me vete. Ky telefon me bateri super te fuqishme do t’ju mahnise me performancen e vet. Ju ndoshta do te vij momenti dhe dorezoheni, por ky telefon nuk njeh humbje te tilla.

Ju ofron nje kamera te pasme qe mund te perdoret per te kapur castet me te bukura qe ju deshironi ti ktheni ne kujtime. Kapni imazhe te hollesishme, gjalleruese ose regjistroni video. Ndani gjithcka me miqte tuaj. Foto te pastra, drita perfekte e cila pershtatet sipas ambjentit ku ju do te shkrepni foton.

Nuk deshironi te mbani 2 telefona ne te njejten kohe?
Tashme ju jep mundesine te zgjidhni problemin fale 2 hyrjeve per karta SIM.
Tashme mund te keni kontaktet tuaja private dhe te punes, te gjitha se bashku ne nje telefon.

Doogee Bl 12000 pro dyqan Taxi

Doogee BL12000 Pro | Smartphone

doogee bl12000 pro ne dyqan taxi smartphone

Specifikat

Rrjeti:4G
Dual Sim
Dimensionet: 162*74.4*14mm
Pesha:300g
Ekrani:6.0inch
Doogee Bl12000Pro me Sistem operativ:Android 7.0 Nougat OS (Upgradable to Android 8.0 Oreo)
RAM:6GB
ROM:64GB
Kamera:16+13MP Dual-LED, panorama,HDR
Selfie:16+8MP
Bateria:1200mAh 


 Blerje Online Doogee Smartphone ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Doogee Bl12000 Pro | Smartphone | ROM 64GB | RAM 6GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dooge bl12000 pro smartphone black dyqan taxi online celulare

Doogee Bl12000 Pro | Smartphone | ROM 64GB | RAM 6GB

24,900 L